HARA centras

Apie mus

Mus rasite:

Jonavos g. 3 (III a.), Kaunas

 

HARA Centras

 

HARA centras - tai vidinės energijos vandenynas, esantis pilve, tai pirmapradės išminties buveinė. Čia harmoningai susilieja vyriškojo prado žinojimas ir moteriškojo prado paslaptis. Kiekvienas, kas turi rysi su savo HARA, yra vienu metu ir kupinas gyvenimo energijos, ir giliai atsipalaidavęs. Štai kodėl mūsų visų naujuosius namus mes ir pavadinome HARA centru.

 

Mūsų vizija

Išorinis gyvenimas yra mūsų vidinio pasaulio veidrodinis atspindys. Nors kartais gyvenimas būna visiškai kitoks negu mes norime. Tačiau mes patys jį tokį sukuriame.Mūsų pasąmonės negatyvios programos, įsitikinimai, vaikystės traumos ar net šeimos likimas, išlikdami pasąmonės tamsoje, trukdo pasiekti tai, apie ką svajojame, trukdo būti laimingiems. Mūsų tikslas - sukurti erdvę, kur kiekvienas nuoširdžiai norintis galėtų giliau pažvelgti į savo vidų atrastų, kas paslėpta ir trukdo, bei susigražintų savo amžinas vidines brangenybes. Nes gyvenimas - tai ne klausimas ar problema kurią reikia išspręsti, man tai greičiau šokis, kurį galima šokti su dideliu malonumu, arba daina.

Aidas

Gyvenimas - tai besitęsianti poema. Kartais ji būna kaip tragedija, o kartais visiška palaima, ir nepaisant tų niekados nesibaigiančiu kilimų ir kritimų augindami savyje Šviesą, meilę ir juoką, mes sužydime dabartiniame momente. Buvimas iš tikrųjų dabartyje yra meditacija. Ir meditacija yra tikras buvimas.
Amiya

 

Aidas Gytenis Giedraitis

RamoAidas Gytenis Giedraitis

Harmoningos Asmenybės Raidos Asociacijos prezidentas Aidas Gytenis Giedraitis yra Kauno medicinos universiteto gydomojo fakulteto absolventas, Europos geštalto asociacijos tikrasis narys bei sertifikuotas Europos geštalto psichoterapeutas (EAGT), NLP meistras, netradicinio japoniško gydymo metodo Reiki meistras,  daugiau nei 30 metų praktikuojantis rytietiškas meditacijas.

 

Registracija asmeninei konsultacijai:

Tel: +370 685 1 26 22 arba el. paštu: aidas@hara.lt

 

 

ASMENINĖS SESIJOS

Straipsnis KODĖL MES BIJOME ORGAZMO?

Straipsnis TREČIOSIOS ČAKROS ALCHEMIJA

Straipsnis TARPUSAVIO PRIKLAUSOMYBĖ - KAS TAI?

Amiya Bernal

AmiyaAmiya Bernal

Gimė Meksikoje, užaugo Ispanijoje, gyveno Brazilijoje ir Indijoje. Padarė karjerą kaip marketingo komunikacijos specialistė ir profesionali šokėja. Pastaruosius 9 metus visiškai atsidavė savęs pažinimui ir meditacijai. Intensyviai mokėsi darbo su žmonėmis Europoje, Amerikoje ir Indijoje. Mokėsi: konsultavimo, tarpusavio santykių dinamikos, darbo su subtiliaisiais šviesos kūnais, streso valdymo, AUM meditacijos vedimo, ajurvedinio jogos masažo ir sąnarių atpalaidavimo, darbo su vaikystės traumomis (Primal Deconditioning), čakrų energijos konsultavimo ir Tantros. Gavo Reiki Meistro laipsnį. Pastaruosius šešerius metus yra tantrinėje partnerystėje su savo vyru Aidu.


Tel. +370 68381991, el. paštas: amiya@hara.lt

ASMENINĖS SESIJOS