HARA centras

Naujienos


2020 10 8 10:00 iki 2020 10 14 17:15

PIRMINĖ TERAPIJA (Primal – Darbas su vaikystės sąlygotumais) su Svarup (Italija)

Primal – tai susitaikymas su savo praeitimi tam, kad pasitiktumėme gyvenimą žvelgdami į jį naujomis akimis ir atvira širdimi.

Kad galėtume susitaikyti, pirmiausia turime pripažinti, jog esame sužeisti, o tos žaizdos verčia mus  reaguoti ir dažnai nesąmoningai elgtis net ir dabar, kai mes jau suaugę. Tai vidinis vaikas mumyse vis dar jaučiasi neišgirstas, negerbiamas ir nemylimas.

Mes, su suaugusiojo branda turime susitikti su šiuo vaiku, priimti jo žaizdas ir leisti pilnai išreikšti visą pyktį ir visus poreikius, kurių jis negalėjo išreikšti būdamas mažas. Kai vidinis vaikas pasijus mūsų matomas ir mylimas, jo esybės, natūralumo ir energijos gausa sugrįš į  mūsų gyvenimą. Mes gyvensime su nauju įkvėpimu.

Žingsnis po žingsnio mes judėsime laiku atgal, tyrinėdami sąlygotumus, kuriuos mes gavome kiekviename vaikystės vystymosi etape. Kai mes atgausime savo pačių vientisumą, tikrasis pokytis galės įvykti: gebėsime pažvelgti į save ir į žmones iš savo praeities nsujai, su atjauta bei giliu žmogiškumo jausmu. Kai nugalėsime ir paleisime neigiamą savo praeities pusę, iš naujo atrasime giliai esantį impulsą, kuris suteikė mums norą gimti ir gyventi būtent šį gyvenimą. Tuomet galėsime nuoširdžiai dėkoti už tikrąsias dovanas, kurias gavome iš savo tėvų.

Seminaras vyks Trakų rajone kaimo turizmo sodyboje.

Rekomenduojama būti dalyvavus emocijų išreiškimo ar kvėpavimo seminarų sesijose. Šeštadienį, vasario 29 d., nuo 11 iki 15 val. Kaune vyks Įvadas į Primal procesą, kurioje gali dalyvauti visi, norintys daugau sužinoti.

Dalyvių vietų skaičius ribojamas, todėl rekomenduojama registruotis iš anksto.

Likus savaitei iki susitikimo, kiekvienas užsiregistravęs dalyvis gaus elektroninį laišką, kuriame bus pateikta detali informacija apie tai ką reiks turėti, atsivežti, dalyvaujant grupėje.

Svarup (Italija) studijavo filosofiją bei astrologiją Romoje ir psichoterapiją pas R.D. Laing Londone, čia kelerius metus vadovavo vienai iš jo terapeutų bendruomenių.

Dirba nuo 1986 m. Veda Naujos Pradžios (Fresh Beginnings) procesą Punoje (Indija), jos specializacija - pirminė terapija (Primal) ir Tantra.

Kartu su savo vyru Premartha sukurė  transformacijos mokyklą ,,GIMĘ ANTRAKART" (Twice born) kurioje veda  įvairiausias grupes, kursus bei mokymus. Drauge jie parašė knygą „Twice Born, Healing The Past-Creating A New Future" („Gimę antrakart, praeities gydymas, naujos ateities kūrimas").

 

"Rekomenduoju, ypač tiems, kurie nori tikrų pokyčių, samoningesnio gyvenimo, švytinčių akių, atviresnės širdies, nuoširdesnių santykių. Išbandžiau, labai stipru, esu dėkinga sau ir iki šiol džiaugiuosi kiekviena ten praleista sekunde." Airida C.


Aido pokalbis su Premartha ir Svarup apie Pirminį procesą (Primal-Darbo su vaikystės sąlygotumais procesą)

Aidas: Tai labai gilus transformuojantis procesas, vykstantis savaitę visiško pasišventimo sau. Kam skirtas šis seminaras - Primal procesas?...(Toliau...)

 

Registracija ir informacija:

Aidas Giedraitis

El. paštas: aidas@hara.lt

Mob. +370 68512622

Amiya Bernal

El. paštas: amiya.bernal@gmail.com

Mob. +370 68381991