HARA centras

Naujienos


2019 06 14 10:00 iki 2021 02 28 16:15

ASMENINĖS LAISVĖS MOKYMAI 2019-2021 su Tarika Glubin (JAV)

Pristatome jums Tarikos Glubin vedamų seminarų ciklą, kurių pagrindinė tema – asmeninė laisvė. Tai yra intensyvus tęstinis patyriminis procesas, skirtas tiems, kurie trokšta ir turi drąsos pažvelgti į save iš pagrindų. Seminarų ciklas orientuotas į laisvę būti savimi, džiaugtis, nesijaučiant kaltu, leisti sau išreikšti tai, ką iš tikrųjų jauti, klausytis savo, o ne kitų primestos nuomonės.

Atskirų seminarų metu, mes leisimės į kelionę, kurioje ieškosime atsakymų, kas verčia mus judėti į priekį, kas padeda pažvelgti į save be išankstinių nusistatymų, kokie savisaugos mechanizmai verčia mus dairytis į praeitį ir nustoti svajoti, kaip priimti save tokius, kokie esame. Suvokus savo galios, gėdos, nevertumo, nepilnavertiškumo ir perfekcionizmo priežastis, mes galėsime iš naujo atrasti save, tokius, kokie iš tikro esame čia ir dabar.

Visas ciklas yra tęstinis, tačiau kartu kiekviena grupė yra atskiras procesas. Kiekvienas gali pasirinkti, ar dalyvauti visame cikle, ar tik atskirose grupėse.*

Asmeninės laisvės seminarų ciklas nėra dogma, bet savo tikrosios tiesos, savo tikrojo aš, atradimas, remiantas indvidualia patirtimi, įgyta viso proceso metu.

Seminarai, pateikiantys šį integruotą ir giliai perkeičiantį mokymą:

Birželio 14-16 d. 2019
• Žengimas į meilės sau kelią (I dalis), 3 dienos

Spalio 9-13 d. 2019
• Maištingoji dvasia, (II dalis),  5 dienos

Vasario 6-9 d. 2020

• Meilė ir laisvė, (III dalis),  4 dienos

Liepos 4-5

ASMENINĖS LAISVĖS MOKYMAI: Unikalus online patyrimas

Rugsėjo 16-20 d. 2020

• Kas aš esu be savo istorijos? (IV dalis), 5 dienos

Lapkričio 27-29 d. 2020

• Gyvenimas Esamąjame laike (V dalis),   3 dienos

Vasario 27-29 d. 2021

• Savo gyvenimo įžiebimas (VI dalis),  3 dienos

 

Seminarų I, II, III ir IV dalys atviros visiems - tiek jau dalyvaujantiems mokymų procese, tiek norintiems prisijungti naujai. Seminarų V ir VI dalys atviros tiems, kurie yra dalyvavę vienoje ar daugiau šių mokymų dalių.

Mokymai vyks kaimo turizmo sodyboje Lazdijų rajone arba Zoom platforma. Mes išrinkome Vilkės vilą,  kaip ką tik pastatytą modernią sodybą esančią nuostabioje gamtoje prie ežero.

 

Tarika Glubin (JAV)

Tarika Glubin turi psichologijos magistro laipsnį bei daugiau nei 30 metų individualių konsultacijų bei darbo su grupėmis (Europoje, Indijoje, JAV) patirties. Jos darbo sritys: pirminė (primal) terapija, ankstyvosios vaikystės sąlygotumų terapija, kūno psichoterapija, porų terapija.

Tarika veda tokius seminarus kaip „Laisvės procesas" (AFH), „Maištingoji dvasia", „Laisvė būti" bei Ošo terapeutų mokymai. Jos kaip Ošo terapeutės darbas įkvėpė ją sukurti transesencinę techniką (prasmingo gyvenimo raktą), kuri skatina disidentifikaciją nuo savo ego ir gyvenimą čia ir dabar.

 

 

Registracija ir informacija:
tel. +370-685-12622,
el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)