HARA centras

Seminarų ir mokymų grafikas


2021 01 20 10:00 iki 2021 01 24 16:15

PIRMINĖ TERAPIJA (Primal – Darbas su vaikystės sąlygotumais) su Svarup (Italija)

Primal – tai susitaikymas su savo praeitimi tam, kad pasitiktumėme gyvenimą žvelgdami į jį naujomis akimis ir atvira širdimi.

Kad galėtume susitaikyti, pirmiausia turime pripažinti, jog esame sužeisti, o tos žaizdos verčia mus  reaguoti ir dažnai nesąmoningai elgtis net ir dabar, kai mes jau suaugę. Tai vidinis vaikas mumyse vis dar jaučiasi neišgirstas, negerbiamas ir nemylimas.

Mes, su suaugusiojo branda turime susitikti su šiuo vaiku, priimti jo žaizdas ir leisti pilnai išreikšti visą pyktį ir visus poreikius, kurių jis negalėjo išreikšti būdamas mažas. Kai vidinis vaikas pasijus mūsų matomas ir mylimas, jo esybė, natūralumo ir energijos gausa sugrįš į  mūsų gyvenimą. Mes gyvensime su nauju įkvėpimu.

Žingsnis po žingsnio mes judėsime laiku atgal, tyrinėdami sąlygotumus, kuriuos mes gavome kiekviename vaikystės vystymosi etape. Kai mes atgausime savo pačių vientisumą, tikrasis pokytis galės įvykti: gebėsime pažvelgti į save ir į žmones iš savo praeities naujai, su atjauta bei giliu žmogiškumo jausmu. Kai nugalėsime ir paleisime neigiamą savo praeities pusę, iš naujo atrasime giliai esantį impulsą, kuris suteikė mums norą gimti ir gyventi būtent šį gyvenimą. Tuomet galėsime nuoširdžiai dėkoti už tikrąsias dovanas, kurias gavome iš savo tėvų.

  • Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.
  • Trukmė: 2022 m. Sausio 31 d.- Vasario 6 d. (7 dienos).

Seminare galite dalyvauti kaimo turizmo sodyboje (jei valstybės reguliacija dėl covid leis)  arba Zoom platformoje. Seminarą planuojame organizuoti hibridiniu budu: dalis dalyvių gali dalyvauti gyvai salėje, o dalis per zoom online.

  • Seminaro kaina: 575 eur
  • Vegetarinis maitinimas ir apgyvendinimas kaimo turizmo sodyboje už 7dienas kaina: 400eur.
  • Registruojantis ir sumokant iki 2022 m.sausio 14d. kaina 575eur.
  • Po sausio 14 d. Kaina: 650eur.

Rekomenduojama būti dalyvavus emocijų išreiškimo, kvėpavimo seminaruose ar asmeninėje psichoterapijoje.

Lapkričio 18d., nuo 18.00 iki 21.00 val.  online vyks Įvadas į Primal procesą su Amiya ir Aidu, kuriame gali dalyvauti visi, norintys daugiau sužinoti arba pasiruošti dalyvavimui Primal procese.

 

Svarup (Italija) studijavo filosofiją bei astrologiją Romoje ir psichoterapiją pas R.D. Laing Londone, čia kelerius metus vadovavo vienai iš jo terapeutų bendruomenių.

Dirba nuo 1986 m. Veda Naujos Pradžios (Fresh Beginnings) procesą Punoje (Indija), jos specializacija - pirminė terapija (Primal) ir Tantra.

Kartu su savo vyru Premartha sukurė  transformacijos mokyklą ,,GIMĘ ANTRAKART" (Twice born) kurioje veda  įvairiausias grupes, kursus bei mokymus. Drauge jie parašė knygą „Twice Born, Healing The Past-Creating A New Future" („Gimę antrakart, praeities gydymas, naujos ateities kūrimas").

 

"Rekomenduoju, ypač tiems, kurie nori tikrų pokyčių, samoningesnio gyvenimo, švytinčių akių, atviresnės širdies, nuoširdesnių santykių. Išbandžiau, labai stipru, esu dėkinga sau ir iki šiol džiaugiuosi kiekviena ten praleista sekunde." Airida C.


Aido pokalbis su Premartha ir Svarup apie Pirminį procesą (Primal-Darbo su vaikystės sąlygotumais procesą)

Aidas: Tai labai gilus transformuojantis procesas, vykstantis savaitę visiško pasišventimo sau. Kam skirtas šis seminaras - Primal procesas?...(Toliau...)

 

Registracija ir informacija:

Aidas Giedraitis

El. paštas: aidas@hara.lt

Mob. +370 68512622

Amiya Bernal

El. paštas: amiya.bernal@gmail.com

Mob. +370 68381991