HARA centras

Seminarų ir mokymų grafikas


2019 02 21 18:00 iki 2019 03 03 18:00

ENERGIJOS KONSULTAVIMO MOKYMAI – I Modulis: Čakrų anatomija su Sugandho (Vokietija)

Šie mokymai skirti tiems, kurie dirba arba nori išmokti dirbti su žmonėmis; tiems, kurie trokšta realizuoti savo potencialą ir nori pagilinti savo žinias, suvokimą ir įgūdžius. Pasinaudokite šia reta gilių mokymų galimybe apie energijos kūnus ir čakras. Taip, kaip mūsų fizinis kūnas turi tam tikrą kaulų, raumenų ir audinių struktūrą, taip ir 7 energijos kūnai auroje, kurie sudaro visumą. Kiekvienas energijos kūnas yra susijęs su vienu iš 7 energetinių centrų arba čakrų fiziniame kūne. Čakrų sistema yra žmonijos sąmonės vystymosi reprezentacija Rytuose, taip kaip Vakaruose esančios teorijas apie psichologinę ir emocinę žmogaus raidą. Šie mokymai apima abi puses. Pirmame modulyje, tyrinėsime 7 čakrų seką ir energijos kūnus patyriminiu ir teoriniu būdu. Mes atrasime kokybinius energijos skirtumus kiekvienoje čakroje žavingu, asmeniniu ir praktiniu būdu.

Teorinė dalis susidės iš:

● Čakrų žemėlapis ir aura

● Su čakromis susijusios problemos: Kokia yra sveika kiekvienos čakros išraiška?

● Kokios problemos gali susidaryti kiekvienoje čakroje dėl vaikystės sąlygojimų, traumų ir kt., ir gali trukdyti natūraliai energijos tėkmei?

● Kokia yra vyriška ir moteriška kiekvienos čakros išraiška?

● Kas yra hara?

 

1 Modulis suteikia gilų suvokimą apie 7 čakras ir yra pagrindas Energijos skaitymo mokymams 2 Modulyje.

 

Šis modulis vyks du savaitgalius. Pirmas savaitgalį pradėsime vasario 21d.18:00 ir tęsime darbą iki vasario 24d. 18:00 val.

Antrą savaitgalį pradėsime vasario 28d. 18:00 val. ir tęsime iki kovo 3d. 18:00 val. Modulis susideda iš 7 dienų.

Modulis vyks Kaune.

 

 

Apie Sugandho

Sugandho yra vyresnioji OSHO terapeutė, turinti daugiau nei 25 metus dirbtuvių visame pasaulyje vedimo patirties, įskaitant Europą, Aziją ir Viduriniuosius Rytus. Jos išsilavinimas apima mokslinius laipsnius psichologijoje, sociologijoje ir edukacijoje. Taip pat ji mokėsi ir patyrė daugybę alternatyvių metodų, tokių kaip meditacija, reiki, čakrų alchemija, neo-reicho pulsacijos (kvėpavimas), hipnozė, NLP, darbas su seksualiniais sąlygotumais , darbas su vaikystės sąlygotumais ir darbas paremtas Primal. Sugandho sujungia savo profesionalias žinias Vakarų psichologijoje su alternatyviais Rytų metodais. Ji vadovauja OSHO institutui vidinei alchemijai ir meditacijai, veda čakrų alchemijos mokymus bei dirbtuves ir teikia asmenines sesijas. Ji gyvena Izraelyje ir savo darbe yra įkvėpta dykumoje tvyrančios tylos.

 

Registracija ir informacija:
tel. +370-685-12622,
el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)