HARA centras

Bolivudo šokių treniruotė

Jeigu norite niūriais rudens vakarais atsidurti saulėtoje Indijoje, pasinerti į svaiginančią vakarėlio nuotaiką, atsiduoti užburiantiems būgnų ritmams – kviečiame jus į Bolivudo šokių treniruotę! Užkrečianti šventiška atmosfera aerobinėje  treniruotėje – tai nuostabi saviraiškos forma, tinkanti bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.

Treniruotės vyks nuo rugsėjo mėn. pirmadieniais ir trečiadieniais 18.30-20.00 val. centre “Hara” adresu Jonavos g. 3 (III a.), Kaunas. Treniruojamės vilkėdami patogią, judesių nevaržančią apranga, avėdami neslystančias kojines arba basomis.

Mūsų tikslas – supažindinant Jus su Indijos kultūra per muziką ir šokį, pasiūlyti Jums įdomų būdą sėkmingai palaikyti savo fizinį aktyvumą ir sveikatą.

Bollywood šokių stilius – tai ypatingas indų ir vakarietiškos kultūros derinys. Jame galima rasti daug indiškų klasikinių ir liaudies šokių elementų, o taip pat ir šiuolaikinių POP, Lotynų Amerikos, pilvo šokių, Hip Hopo šokių judesių.

Net nepastebėsite, kaip nuotaikingos aerobinės treniruotės metu bus tonizuojamos visos Jūsų kūno raumenų grupės, deginamos kalorijos ir nukris nepageidaujami kilogramai!

 

 

Vadovė Marija Shah - specializuojasi indiškuose Bolivudo ir Rytietiškų šokių stiliuose. Mokėsi ir tobulinosi pas garsiausius pasaulio mokytojus iš Indijos, Egipto, Turkijos, Ukrainos, Prancūzijos, Australijos ir Lietuvos. 2007 m. baigė Lietuvos kūno kultūros akademijoje Sporto trenerių rengimo kursus. Šiuo metu sėkmingai dirba rytietiškų ir Bolivudo šokių vadove, pasirodo įvairiuose renginiuose ir festivaliuose, kuriuose užima prizines vietas solo ir group kategorijose.