HARA centras

Seminarų vadovai, mokytojai ir draugai

WWW: sarovara.com

Žymus meditacijų ir energijos terapijos mokytojas Prem Sarovara gimė Anglijoje (1960 metais).

Savo dvasines paieškas pradėjo dar paauglystėje, būdamas devyniolikos metų tapo Ošo mokiniu ir praleido daug laiko besimokydamas Ošo ašramuose  Indijoje, Anglijoje, Vokietijoje bei JAV. 1985 metais baigė išskirtines profesionalaus terapeuto studijas Tarptautiniame Ošo Meditacijos Universite (Oregonas, JAV) ir nuo tol intensyviai dirba su čakrų energijomis, veda Kvėpavimo, Regresijos ir Išgyvenimo vėl  Terapijos (grąžinimo į ankstyvosios jaunystės, vaikystės bei praeitų gyvenimų patyrimus) mokymus; yra sertifikuotas Aura-Soma Spalvų Terapijos (Aura-Soma Colour-Care-System®) mokytojas ir įgijęs profesionalaus konsteliacijų praktiko diplomą Oxfordo Kolegijoje (Dž.Britanija; dirbęs su šeimos konsteliacijų guru Bertu Hellingeriu).

Svarbu paminėti, kad Prem Sarovara yra įkūręs tarptautinį Ošo Energijos Transformacijos Institutą (OETI), kuriame kartu su šios srities specialistų komanda yra parengęs ir jau daugelį metų veda išskirtinius septynių gyvenimo energijos centrų (taip vadinamų čakrų) seminarų ciklus, kurie skirti kiekvienos iš septynių čakrų energijai atstatyti. Institute taip pat vykdomi parengiamieji Čakrų Energijos Mokytojų kursai, organizuojamos individualios sesijos. Ši veikla sparčiai plečiama ir jau įsitvirtinusi Honkonge, Kinijoje, Rusijoje, Ukrainoje bei Baltijos šalyse.

Hara centras (Lietuvoje) taip pat yra sertifikuotas ir pripažintas OETI Instituto partneris bei
organizatorius, pristatantis Lietuvoje šio Instituto vykdomus čakrų energijos atstatymo seminarus.

Daugiau informacijos apie OETI institutą, taip pat nuolat atnaujinamą mokymų tvarkaraštį rasite interneto svetainėje www.sarovara.com.