HARA centras

Seminarų vadovai, mokytojai ir draugai

WWW: bluemountainfengshui.com

Daktaro Shan-Tung Hsu Feng Shui mokymo esmė – pusiausvyra, natūralumas ir bendras pajautimas. Išmanydamas senovinės Kinijos filosofiją, taoistų bei budistų meditacines praktikas, qigong bei tai-chi darbą su energija ir derindamas tai su plačiomis mokslinėmis žiniomis bei dešimtmečiais praktinio darbo patirties, jis sukūrė vieningą supratimą apie žmogaus ir aplinkos tarpusavio ryšį. Dr. Hsu pabrėžia, kad tikri Feng Shui principai yra universalūs, nepriklausomi nuo religijos, kultūros ar papročių.

Dr. Hsu gimė Taivanyje ir savo tėvo bei kitų meistrų padedamas nuo vaikystės susipažino su pačiais įvairiausiais mokymais, kurie vienaip ar kitaip tyrinėja gyvenimo energiją (chi arba qi). Kita vertus, jo formalusis išsilavinimas, kurio aukščiausias pasiekimas buvo filosofijos daktaro laipsnis Vašingtono universitete, sukūrė pusiausvyrą ir padėjo tikslaus mokslinio požiūrio pagrindus.

Dr. Hsu – Mėlynųjų kalnų Feng Shui instituto (Blue Mountain Feng Shui Institute) įkūrėjas, be to, įkūręs (pats ar drauge su partneriais) ir Five Willow tai-chi asociaciją Sietle, Šiaurės vakarų akupunktūros ir rytų medicinos institutą Šiaurės vakarų Qigong mokymų ir tyrimo institutą, bendradarbiauja su solidžiomis tarptautinėmis medicinos organizacijomis bei leidiniais.

Dr. Hsu dirba bei teikia Feng Shui konsultacijas tiek didelėms firmoms, tiek smulkiems verslininkams, tiek asmeniškai. Mėlynųjų kalnų Feng Shui institutas, įkurtas Sietle, plečiasi ir dabar turi studentų visame pasaulyje: Europoje, Rusijoje, Taivanyje, Kinijoje, Šiaurės bei Pietų Amerikoje. Greta Feng Shui konsultacijų Dr. Hsu yra ir daugelio knygų bei vadovėlių apie Feng Shui autorius.