HARA centras

Naujienos


2008 10 22 10:00 iki 2008 10 26 18:00

MAIŠTINGOJI DVASIA

Maištingoji dvasia - tai sielos liepsna, tai laisvės troškulys. Tai reiškia - būti savimi be baimės, be jokių kompromisų.

Šiame seminare mes nutiesime naujus kelius į šią bebaimę laisvės erdvę, pažvelgdami į savo nuostatas bei vertinimus, baimes, problemas, kurias mums kelia susidūrimas su stipresniu už save, gėdą, nevertumo bei nevisavertiškumo pojūčius, perfekcionizmą bei kitas žaizdas. Pagrindinis dėmesys bus skirtas tam, kad suprastume „vidinio kritiko" veiklos mechanizmą, iš kur tai kyla ir kaip jį peržengti, pažvelgti kitapus, o tuomet išmokti atsigręžti į savo pirmaprades žaizdas - su priėmimu ir supratimu. Išvyę savo dabartinių problemų šaknis, suvoksime, kad tiesiog buvome suvaržyti vienokių ar kitokių sąlygotumų ir kad nesame kalti dėl to, jog buvome sužeisti. Tai atvers vartus pažvelgti giliau į pasąmonę, pasinerti į meditaciją, atsiduoti gijimui ir mėgautis vidine laisve.

Šis seminaras skirtas tiems, kurie jau turi meditacijų patirties. Tai vienas giliausių kada nors sukurtų terapinių procesų, reikalaujančių vidinės brandos ir motyvacijos, drąsos ir pasiryžimo, sąmoningumo ir suvokimo, kad patys esame savo gyvenimo šeimininkai ir niekas, išskyrus mus pačius, jo nepakeis. Tai yra maištas prieš viską, kas primesta, netikra, kas skaudina, kankina, verčia susigūžti, užsiverti, slėptis pačiam nuo savęs, kas trukdo matyti ir priimti pasaulį tokį, koks jis yra. Tai ėjimas į pačią savo esmę - ten, kur esame tikri ir laisvi.

Seminaras vyks kaimo turizmo sodyboje Trakų raj.

 

Seminarą veda Tarika Glubin

 

Registracija, informacija, klausimai:

tel. +370-685-12622, aidas@meileskelias.lt (Aidas).

 

Taip pat žr.

Straipsnis Kaip išsilaisvinti iš sąlygotumų?