HARA centras

Naujienos


2009 04 3 10:00 iki 2009 04 05 18:00

Spalvų ir šviesos skonis

Mandelio instituto (Vokietija) mokymų įvadinė dalis. Mandelio holistinės ezogetinės medicinos instituto EZOGETINĖ SPALVŲ PUNKTŪRA - kelionė į savo vidinės energijos sistemą.

 

Ši pirmoji dalis yra skirta visiems, kas nori paeksperimentuoti ir išvysti, kaip transformuojasi jų energija. Viena Kirliano nuotrauka bus padaryta prieš proceso pradžią, kita – po.

 

Šiame seminare derinama ezogetinė spalvų punktūra, meditacija ir terapija. Pradžioje kiekvienam bus padaryta Kirliano nuotrauka. Po trumpo įvado apie spalvas ir šviesą bei bendrai apie spalvų punktūrą bus paaiškinti kai kurie paprasti gydymo metodai. Po to dalyviai poromis taikys tuos metodus vieni kitiems.
Daugiausia dėmesio kreipiama į patirtį ir dalyvių energijos gydymo procesą.
Gydymas yra pagrįstas „5 funkcinių ratų" principu. „Funkcinis ratas" yra panašių organų kombinacija (pvz., inkstai ir pūslė, kepenys ir tulžies pūslė etc.). Kiekvienas iš jų turi ryšį su skirtingomis kūno dalimis ir skirtingais jausmais bei emocijomis.
Gydymo procesą papildys kai kurie paprasti pratimai ir užduotys, žmonės turės pakankamai laiko pasidalinti seminaro potyriais.
Spalvų punktūra veikia labai subtiliai ir gali atskleisti pasąmonėje glūdinčius jausmus, kartais netgi sapnų forma.
Per šias dienas bus skiriama dėmesio kiekvieno dalyvio Kirliano nuotraukai. Pabaigoje bus padaryta dar viena nuotrauka, kad galėtumėte pamatyti skirtumą.
Spalvų punktūra yra galinga holistinio gydymo technika, kuri siūlo naują ir unikalų būdą atrasti pačias giliausias daugelio sveikatos problemų šaknis. Ji yra sukurta atskleisti nefizinį ligos šaltinį bei jo fizinius simptomus.
Spalvų punktūra turi gilų efektą visuose lygmenyse: fiziniame, mentaliniame ir dvasiniame. Spalvų punktūra veikia be vaistų, švelniai, be skausmo ar invazijos į kūną.
Seminaro dalyviai seminaro metu galės naudotis vadovėliais, spalvų punktūros reikmenų rinkiniais bei kitomis reikalingomis priemonėmis.


Dalyvauti gali visi norintys, reikalavimų ir papildomų sąlygų nėra.

 

Seminaras skirtas:

Visiems, kas nori išbandyti spalvų akupunktūros gydymo privalumus, jei serga, patiria skausmą ar tiesiog nori išvengti susirgimų bei išlaikyti sveikatą arba norintiems išplėsti savo sąmonę.


Gydymas yra orientuotas į žmones, kurių ligos jau yra pasireiškusios, bei žmones, kurie nori pašalinti emocinius blokus, kol jie nepasireiškė kūno ligomis.
Galbūt norėtumėte išbandyti akupunktūrą, bet ne itin trokštate gydymo adatomis?

Kodėl gi nepabandžius ezogetinės spalvų punktūros?


Mokymus veda Archato van Doesburg.

Balandžio 2, 6 ir 7 d. bus galimybė užsisakyti Archato van Doesburg individualias sesijas.

Registracija ir informacija:

aidas@hara.lt, tel.  +370685 12622 (Aidas).

 

Vietų skaičius ribotas!

 

Taip pat žr.:

II lygis.

Pirmoji dalis. Šviesos medicina, I d.

Antroji dalis. Šviesos medicina, II d.

Mandelio institutas