HARA centras

Naujienos


2009 11 13 10:00 iki 2009 11 15 18:00

Asmeninės laisvės mokymai su Tarika Glubin, II d.

Su Tarika Glubin (JAV)

Laisvės instituto programa, sukurta Lietuvai.

Šiais laikais galima pasakyti, jog į ego/save orientuotas požiūris sukuria didžiulę painiavą. Gobšumas, geidulys ir poreikis tuojau pat patirti pasitenkinimą sukėlė tokias globalines ligas kaip finansų krizė, žemės griovimas, neapykanta ir karas. Jeigu taip yra globaliu lygmeniu, kaip tada tai atrodo jūsų kasdieniame gyvenime?
Ar tokia ir yra visa ko prigimtis, ar mes esame pražiopsoję esmę? Ką reikštų pakeisti žiūrėjimo kampą ir nuo „Aš" pasisukti į „Būti"? Ar mūsų finansiniai reikalai bus geresni, ar mūsų santykiai bus harmoningesni, ar mes save labiau mylėsime?
Iš tiesų mes juk matome, kaip viskas dabar yra orientuota į tą „Aš". Kodėl gi nesurizikavus atsigręžti į „Būti"?

Šie eksperimentiniai mokymai yra penkių dalių, kiekviena specialiai sukurta taip, kad padėtų judėti iš nesąmoningos ego būsenos į Buvimo būseną.

Daugelis negali dalyvauti laisvės procese (FP), kuris vyksta Indijoje ir Vokietijoje, kadangi tam reikia gerų anglų kalbos žinių, didelių laiko ir finansinių išteklių. Šie mokymai - tai galimybė Lietuvoje pasisemti išminties, sukauptos visos terapinės mokyklos per daugiau nei 30 metų.

Tai vienas giliausių kada nors sukurtų terapinių procesų, reikalaujančių vidinės brandos ir motyvacijos, drąsos ir pasiryžimo, sąmoningumo ir suvokimo, kad patys esame savo gyvenimo šeimininkai ir niekas, išskyrus mus pačius, jo nepakeis. Tai yra maištas prieš viską, kas primesta, netikra, kas skaudina,  verčia užsiverti, slėptis pačiam nuo savęs, kas trukdo matyti ir priimti pasaulį tokį, koks jis yra. Tai ėjimas į pačią savo esmę - ten, kur esame tikri ir laisvi.

Mokymuose gali dalyvauti tie, kas buvo prieš tai tam tikrose grupėse ir turi tam tikrą pasiruošimą. Dalyvių skaičius yra ribotas. Mokymų metu Tarika didelę laio dalį dirba asmeniškai, dažnai tai būna panašu į asmeninį darbą su jumis grupėje.

Mokymai susideda iš penkių seminarų, išdėstytų per 2 metų laikotarpį. Kiekvieno seminaro trukmė – 3 dienos.

 

2009 m. kovo 27 – 29 d.

I dalis. Vidinė kelionė (3 dienos)

Per šias tris dienas mes pradėjome tyrinėti sąlygotumus, kurie kliudo mums susijungti su savimi.

 

2009 m. lapkričio 13-15 d.
II dalis. Vidinė kelionė tęsiasi: jungties gilinimas (3 dienos)

Gyvenimas - tai paslaptingas atsivėrimas. Kiekvienas mūsų judesys atneša naują informaciją, su kuria mes turime dirbti ir kurią reikia suvirškinti. Mes pažvelgsime, kas mums kliudo būti tėkmėje, eksperimentuosime, patraukdami iš savo kelio kliūtis ir sustiprinsime supratimą, kad esame ryšyje su mylinčia egzistencija. Svarbu yra prisiminti, kad mes ne visada galime kontroliuoti aplinkybes, tačiau mes turime galios nuspręsti, kaip galime pasirūpinti savimi ir rinktis tai, kame esama daugiausia meilės.
Ši dalis dar yra atvira naujiems žmonėms, kurie nori prisijungti prie proceso.

 

2010 m. gegužės 19-23 d.
III dalis. Kas aš esu be savo istorijos (5 dienos)
Su Tarika Glubin ir Anam Smith

 

Gilus supratimo procesas, kaip gyventi nuo dabartinio momento. Mes pasinersime į gilaus sąmoningumo procesą, pagrįstą dzen technikomis, sukurtą, kad prasiskverbtų kitapus mūsų įprastinių kaukių ir pretenzingo mūsų visos energijos sufokusavimo į tai, kas mes išties esą. Mes tyrinėsime, ką reiškia atsitapatinti nuo savo senos istorijos ir atsisakyti destruktyvius šablonus, kurie pasąmoningai tebeveikia mūsų gyvenimą.
Praktikuojantis sąmoningai eiti nuo momento prie momento, pradeda vystytis sąmoninga asmenybės identifikacija. Kada tai patiriate ir suprantate, jūs persijungiate į savo buvimą, į savo stebėtojo centrą. Jūs jaučiate gilų atsipalaidavimą ir džiaugsmą būti dabarties momente.

Ši dalis vyksta 5 dienų izoliacijoje.

 

2010 m. rugpjūčio 27-29 d.
IV dalis. Gyvenimas nuo dabarties momento (3 dienos)

Pasitelkę transesencinę techniką (būdas atrasti esmingesnį gyvenimą), mes giliau pažvelgsime koks veiksmas kyla iš Dabarties momento.
Išmoksime skirti savo asmeninę struktūrą (reakciją) ir dabarties laiką (veiksmą). Kiek daug įmanoma, kai išmokstame išeiti iš savo praeities!

 

2010 m. lapkričio 5-7 d.
V dalis. Gyvenimo įžiebimas (3 dienos)

Kad gražiai užbaigtume šį asmeninių mokymų procesą, skirsime šias tris dienas ieškodami, ką įžiebti. Tiek daug laiko ir energijos iššvaistome svarstydami, kaip kažką galėtume daryti geriau ar kaip ką nors darome ne taip. Mes nelabai beišdrįstame pažvelgti, ką mes norime daryti ir kas daro mus laimingus. Išmokdami natūraliai sutelkti dėmesį į savo esminį vidinį vadovą, galite pradėti nešti šią šviesą į savo gyvenimą.

 

Į antrąją dalį priimami ir nedalyvavusieji pirmoje dalyje. Į vėlesnes dalis nauji žmonės nebepriimami. Tarp seminarų dalyviai gaus „namų darbus“, taigi procesas nenutrūks visus dvejus metus.

Norintiems  daugiau sužinoti, kas yra darbas su sąlygotumais, rekomenduojame perskaityti straipsnį „Darbas su sąlygotumais arba ką daryti su siuvėjo „chalturščiko“ švarku?“

___________________________________________________________________

Lapkričio 12, 16 ir 17 d.

Tarikos asmeninės sesijos

 

Gyvenimo versmė

Tai erdvė pažvelgti į dabartinę situaciją ar gilesnę problemą, įskaitant ankstyvos vaikystės sąlygotumus, traumas ir skriaudas.

 

Transesencinė technika: būdas atrasti gyvenimo esmę
Tam, kad suprastume ir pajustume skirtumą tarp asmenybės ir esmės. Mokymasis suvokti gyvenimą nuo dabarties momento.

 

Tiesa dviem
Erdvė dviem žmonėms pažvelgti į tai, kas vyksta jų tarpusavio santykiuose.

___________________________________________________________________

 

Į seminarą ir asmenines sesijas būtina registruotis iš anksto!

 

Informacija ir registracija:

tel. +370-685-12622,

el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)

 

Taip pat žr.:

www.free4being.com