HARA centras

Naujienos


2009 06 4 10:00 iki 2009 06 07 18:00

KETVIRTOSIOS ČAKROS ALCHEMIJA: nuo galvos link širdies

Meilės alchemija

Su Sugandho

 

Kas yra meilė? Ką mes iš tiesų žinome apie meilę? Tiek daug yra pasakyta ir parašyta apie meilę, tiek daug dainų, eilėraščių, literatūros... Ir visgi, kas yra intelektualinis meilės suvokimas, lyginant su potyriu širdyje – šiltu, besiplečiančiu ir gyvu – kai mūsų širdį paliečia nuostabios melodijos skambėjimas.

Meilė tiesiog nutinka mums, mes negalime priversti, kad tai nutiktų. Bet mes galime sukurti aplinką ir sąlygas, kuriose meilė gali augti ir vystytis.

Meilė yra staigmena, dovana. Mes galime reikalauti meilės, tačiau ji ateis savo laiku.

Meilė liejasi ant mūsų visą laiką. Tačiau daugeliu atvejų mes nepastebime tos brangios dovanos, nes meilė ateina labai tyliai ir nenuspėjama forma.

Mes esame išmokyti daugiau pasikliauti savo galva, o ne širdimi. Mes metų metus laviname savo protą, kaupiame žinias, kol pagaliau patikime, kad tai, ko išmokome, ir yra tikrovė.

Ir mes liekame nustebinti... kai paleidžiame savo kontroliuojantį protą. Gyvenimas yra paprastesnis, spontaniškesnis, jame daugiau atsipalaidavimo, jis kupinas mūsų laukiančių paslapčių.

 

Šiame seminare mes naudosime širdies meditacijas, kvėpavimą, darbą su kūnu, šokį ir pokalbį, kad paliktume už savęs proto kontrolę ir atvertume savo širdis.

 

Seminaro pristatymai:

Vilniuje - birželio 2 d., 19.00 val.;

Kaune - birželio 3 d., 18.30 val.

 

 

Registracija ir informacija:

 

aidas@hara.lt,  tel.  +370685 12622 (Aidas).