HARA centras

Naujienos


2009 04 7 18:30 iki 2009 05 26 20:30

Rytietiško šokio ir mandalos piešimo seminarai

Kviečiame moteris į rytietiško šokio ir mandalos piešimo seminarą su Neringa Jagelavičiūte.

Leiskime pasireikšti moteriškumui ir kūrybiškumui!

 

Gyvenimą regiu kaip spalvingą mozaiką. Kiekviena idėja gali pražysti nauju žiedu. Kiekviena veikla - praturtinta neįprastu prieskoniu. Juk gera į viską pažvelgti kitaip!

Prieš trejus metus atradau pilvo šokį. Pajaučiau, kad šokis yra raktas į gilesnį savęs kaip moters suvokimą. Kartu mačiau, kad ši sritis toli gražu neišnaudojama tiek, kiek galėtų būti.

Gyvenime užsiimu įvairia veikla: tapau, rašau (šiuo metu ruošiu knygą leidybai), verčiu knygas, mokau anglų kalbos, šoku. Esu baigusi Vilniaus visuomeninę parapsichologijos akademiją. Kiekviena sritis man - saviraiškos, tobulėjimo ir džiaugsmo atradimo įrankis. Tokiame pasaulėžiūros kontekste šokį natūraliai sieju su vidiniu savęs pajautimu ir išlaisvinimu.

Žmonės šoka nuo amžių pradžios. Įvairiose pasaulio tradicijose šokis - ritualinis elementas. Kodėl pamiršome senąją išmintį? Šokį su mantromis ir mandalos kūrimu sieju neatsitiktinai. Mantrų giedojimas ir mandalos kūrimas, kaip ir šokis, yra ritualai. Ir nors mes, technokratinės civilizacijos vaikai, įpratę dalykus vertinti paviršutiniškai, po žodžiu ritualas slypi gili prasmė. Indoeuropiečių kalbose (turėkim omeny glaudų dviejų senųjų indoeuropiečių kalbų - lietuvių ir sanskrito - ryšį) šaknis rita jungia daug svarbių sąvokų. Ritualas - tai, kas privalomai kartojasi, ritasi ir sukasi ratu. Taigi ritualas - procesas, kurio metu viskas grįžta į savas vėžes, atgaunama pusiausvyra.

Visa, kas čia pasakyta, galima pagrįsti ir moksliškai. Fizika aiškina, kad viskas pasaulyje yra vibracijos, tam tikri dažniai. Kiekviena mintis, žodis, veiksmas, reiškinys - skleidžia tam tikras vibracijas, įneša savo informacinį indėlį į pasaulį. Toks indėlis gali būti harmonizuojantis arba trikdantis. Tai, kas gimsta iš širdies ir tyro ketinimo, visada priartina prie esmės gelmių, taigi - harmonizuoja. Mantros - tai garsiniai skiemenys - kodai, nešantys savyje gydančias vibracijas. Mandalų formos ir spalviniai deriniai - irgi savitos vibracijos. Šokio judesiai taip pat sukelia tam tikrus dažnius. Sujungus šiuos tris elementus - mantras, šokį ir mandalą, gauname triplypį saviraiškos ir savigydos procesą. Atsidavę intuityviajai savo esybės daliai ir ją išlaisvinę galime vėl susisieti su savo šaknimis.

Į šokio mandalos seminarą kviečiu tas moteris, kurių širdis atsiliepia mano mintims ir įžvalgoms. Kartu sukursime naują erdvę, ieškosime savęs ir atrasime dalijimosi džiaugsmą. Teprasideda kūrybos stebuklai!
______________________________________________________________
Daugiau apie pilvo šokį žr. čia 

Šokio mandala - aštuonių dienų trukmės šokio seminaras. Čia atrasime:
 Kaip su meile priimti savo kūną;
 Kaip atrasti pusiausvyrą;
 Kaip išmoktus judesius įkomponuoti į šokį;
 Kaip kurti mandalą;
 Kaip taikyti spalvų terapiją.
Ir dar daugiau!

Kiekvieną susitikimą sudaro:

Meditacija Gyvybės medis;

Pilvo šokio judesių įvaldymas;

Šokio improvizacija ir kūrimas;

Meditacija Širdies versmė;

Mandalos kūrimas (iš viso sukursime 8 mandalas: mandala - keturi asmenybės aspektai, mandala gyvenimo sritims harmonizuoti, moteriškumo mandala ir kt).

 

Seminaro pradžia - balandžio 7 d., antradienį 18.30 val.
Laukiame jūsų kiekvieną antradienį, nuo balandžio 7 d. iki gegužės 26 d., 18.30 - 20.30 val.
Nebūtina dalyvauti kiekviename vakare.
Dalyvio indelis - 190 Lt (visos priemonės įskaičiuotos).
Vienkartinis mokestis dalyvavimo - 30 Lt.

 

Daugiau informacijos:
8-650-77-972 (Neringa), divinedance@gmail.com

 

Taip pat žr.:

Mandala - mano dalia ir kitos įžvalgos

Garsai gali gydyti?

Tikra Moteris? Pažvelk į veidrodį, nusišypsok akimis – Tavo šokis prasideda!