HARA centras

Naujienos


2009 05 26 07:00 iki 2009 06 15 08:00

Dinaminės meditacijos intensyvas

Pabuskime drauge! 21 Ošo Dinaminės meditacijos diena - kaip gydantis procesas.

Žmogaus energinis kūnas ir fizinis kūnas yra tarpusavyje susiję ir viskas, kas vyksta viename, įtakoja kitą. Meditacija yra subtilus gydymas ir ji labai aiškiai pasirodo energijos lygmenyje; skirtingos meditacijos veikia skirtingas kūno dalis. Ošo Dinaminė ir Ošo Kundalini meditacija veikia visame energiniame kūne.
Pusiausvyros stoka energiniame kūne sukuria įtampą. Daugybė eksperimentų, atliktų su įvairiomis meditacijos technikomis, parodė, kad Dinaminė ir Kundalini meditacija turi didžiausią poveikį šiam disbalansui. Pradinis proveržis Dinaminėje meditacijoje įvyksta antrojoje fazėje; tuomet trečiojoje, ketvirtojoje ir penktojoje fazėje procesas vyksta kur kas gilesniame lygmenyje. Didžiausias patiriamas poveikis yra tas, kad po meditacijos pakinta tiek žmogaus gyvybinės energijos kokybė, tiek jos kiekybė.
Paprastai po kiekvienos rytinės meditacijos energija tampa labiau spinduliuojanti. Kai visi meditacijos etapai daromi totaliai, pokytis gali būti stulbinamas!
Gydymo procese yra penki pagrindiniai energijos lygmenys. Dalyviai, kurie visiškai daro meditaciją visas 21 dieną, gali žengti į aukštesnį sveikatos lygmenį. Pokytis yra aiškus ir akivaizdus.
Jei jaučiate, kad norite palaikyti savo energijos tėkmę, savo vidinį gyvybės pulsavimą ir savo sveikatą, ateikite ir išbandykite nuostabų 21 dienos Ošo dinaminės meditacijos intensyvo poveikį.
Jei pavėlavote pradėti drauge su visais, prisijungti prie darančiųju meditaciją galima bet kuriuo metu!

 

Daugiau informacijos:

aidas@hara.lt,  tel.  +370685 12622 (Aidas).