HARA centras

Naujienos


2009 10 20 18:00 iki 21:00

Fraktalų piešimo mokymai

Piešti gali ne kiekvienas, bet piešti moka – visi!

 

Svarbiausias šio metodo privalumas - tai galimybė kiekvienam piešiančiam pačiam pasidaryti analizę ir atlikti pirminę savikorekciją.

Metodas yra paprastas, natūralus, nesukelia jokios įtampos. Jis padeda žmogui objektyviai įvertinti savo privalumus ir trūkumus, atkreipti dėmesį ir pakoreguoti tai, kas napageidaujama.

Fraktalinės figūros pasižymi tokiomis savybėmis, kaip nereguliarumas, bet savęs atitikimas. „Atitinkantis" - tai nėra klasikinė reikšmė „linijiniai padidintas ar sumažintas", bet visada suprantamas kaip „panašus".

Piešinyje mes išreiškiame savo vidinę būseną, piešiame save, savo vidinį pasaulį. Tame piešinyje - išsamiausia informacija apie mus pačius. Jis kaip du lašai panašus į mus.

Taikant fraktalinį piešimo metodą, visiškai atmetama bet kokia išorinių dirgiklių ir reakcijos į juos tikimybė, nes testiniai piešiniai piešiami užsimerkus ir spalvos renkamos nežiūrint. Taip pasiekiamas svarbiausias tikslas: išsijungęs protas užleidžia vietą pasąmonei ir gauname patikimą psichoemocinės ir fiziologinės būsenos vaizdą.

Fraktalų piešimas - tai galimybė atlikti savianalizę, korekciją, aktyvios meditacijos būdas, kūrybinio potencialo atskleidimo, norų realizavimo galimybė.
Piešti fraktalus gali bet kas, bet kur ir bet kada. Tereikia lapo popieriaus, pieštukų (flomasterių, gelinių rašiklių).

 

Mokymai vyks 2009 m. spalio 20 d. HARA centre, Jonavos g. 3 (III a.), Kaune.
Trukmė - 3 val. ( 18.00 - 21.00).


Norintys galės įsigyti metodikos autorių T.Polujachtovos ir A.Komovo spausdintą knygos versiją lietuvių kalba „Fraktalinės išminties šaltinis. Naujas žvilgsnis į mūsų galimybes". Kaina 35 Lt. Būtinas išankstinis užsakymas.
Mokymams reikia turėti A4 formato balto piešimo popieriaus, spalvotų pieštukų ir/ar flomasterių, ir/ar spalvotų gelinių rašiklių, juodą gelinį rašiklį.

 

Mokymus veda: LAIMA ALOKA BARBORA, fraktalų piešimo metodikos autorės T.Polujachtovos sertifikuota mokinė. Praktikuoja ezogetinę spalvų punktūrą, šokio ir judesio terapiją, kinietišką tapybą.

 

Daugiau informacijos ir registracija:

Aidas (+370) 68512622, aidas@hara.lt, www.hara.lt

Laima (+370) 5 2429394, (+370) 698 26969, laima@infoklodai.lt