HARA centras

Naujienos


2009 12 19 19:00 iki 2009 12 20 00:00

MEILĖS KARNAVALAS

Šie metai HARA centrui buvo nenusakomai žavi ir sėkminga kelionė, o mūsų pirmasis gimtadienis, kurį pasitinkame eidami šiuo keliu, ateina drauge su Naujaisiais metais. Visa tai tapo įmanoma dėl jūsų buvimo kartu, noro pažinti save giliau, atsivėrimo nepažįstamoms erdvėms, jūsų drąsos mesti iššūkį senoms programoms, jūsų širdies ryžto mylėti. Šiuo vakaru dėkojame visiems. Šiais metais Naujuosius metus švęsime gruodžio 19-tąją, taigi kviečiame visus apibendrinti praeinančius metus ir kartu sukurti magišką Naujųjų metų ketinimą. Piešime ketinimo fraktalą ateinantiesiems, šoksime, linksminsimės bei patirsime daug nelauktų staigmenų.

Svarbiausia šių metų mūsų tema yra Meilės alchemija. Taigi Meilės karnavalas... Giliai įkvėpkite, užmerkite akis... kokios spalvos, kepurės, makiažas, drabužiai, personažai suteikia jūsų širdžiai įkvėpimo? Apsirenkite taip, pasiimkite tai ir ateikite švęsti visi drauge.

Maloniai kviečiame elfus ir fėjas, raganas ir burtininkus, Romeo ir Džiuljetas bei visas kitas magiškas būtybes, kurios gyvena jūsų širdyse.

 

Vakaro kaina – 10 Lt (bei pageidautina atsinešti maisto bendram stalui).

 

Aidas, Amiya ir HARA centro komanda

 

Laukiame Jūsų

HARA centre,

Jonavos g. 3, Kaunas

 

Daugiau informacijos:

Tel. +370 685 12622 (Aidas)