HARA centras

Naujienos


2010 01 29 19:00 iki 21:00

MAUDYNES GONGO GARSE

„Garso rezonansas pats savaime yra kosminių planetų ir dangiškų kūnų muzika. Savo vibracijos formų įvairovėje Gongas spinduliuoja kiekviena planeta, mėnuliu bei žvaigžde, šventuoju Aum garsu".
Don Conreaux

gongas1Pradžioje girdi minkštą, kosminį Gongo garsą ir, kada įsiklausai įdėmiai, pradedi suvokti, kad šis skambesys slepia savyje daugelį tonų ir garsų... Garsai tampa stipresni ir stipresni, išvalo viską aplink tave ir tavyje...
Pilnas Gongo skambesys - tai švariausias holistinis rezonansas. Jo patyrimo metu jautiesi lyg kokone arba motinos įsčiose, kai stipriai prisotintas gydančiais garsais ir tonais, jautiesi išnykstantis ir gimstantis iš naujo. Būtent tada, kai esi prisotintas garsu, tavo kūnas įgauna regeneruojančių savybių, o įtampa, atsirandanti dėl mūsų pasipriešinimo ego, jau nebekamuoja mūsų kaip ligos atsiradimo faktorius. Gongo terapija - tai metodas, padedantis atrasti džiaugsmą ir sąmoningumą, tai asmenybės vystymosi ir dvasinio augimo kelias per tonų ir garsų kombinaciją.
Gongo garso seansas - tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, priešiškumu ir pykčiu, vienišumo jausmu ir visų tipų baimėmis, terapija. Senovės išminčiai tikėjo, kad pirminis Gongo skambesys turėjo galias universalią gyvybės energiją perduoti žmonėms. Gongą jie taikydavo mirties baimės atsikratyti, intuicijai sustiprinti ir kūno ląstelėms atnaujinti. Šiuolaikiniai garso terapeutai gongus ir kitus archainius instrumentus naudoja ir stuburo, galvos skausmų bei migrenos, nemigos, sąnarių lygoms gydyti. Be to, tai puikus psichoterapijos įrankis, padedantis ne tik palengvinti psichinius negalavimus, tai gilus asmenybės transformacijos ir dvasinio augimo kelias.
gongas2Buvimas Gongo garse - puikiausia meditacija, prieinama kiekvienam žmogui. Jums tereikia atsigulti ir leisti būti Garse be išankstinių nusistatymų, be vertinimo priimant tai, kas gali ateiti... Tai kelionė į Visatos gelmes ir... į savo vidų. Kelionė, kurios metu viskas įmanoma, o laikas neturi reikšmės...


Kviečiame į „MAUDYNES GONGO GARSE", kurios įvyks 2010 m. sausio 29 d., HARA centre , Jonavos g. 3 (III a.), Kaunas.

Seanso pradžia - 19.00 val. (bendra trukmė - apie 2 val.)

Seanso kaina - 40 Lt.

Būtina išankstinė registracija!

Veda Gongo meistrai, garso terapeutai Alicija Eiliakas ir Ričardas Eiliakas

 

Informacija ir registracija:
tel. +370-685-12622,
el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)


Kaip pasiruošti? Jums reikės atsigulti ir apsikloti, todėl būtinai atsineškite, kuo šiltai apsikloti. Drabužiai neturi reikšmės, svarbu, kad Jums būtų patogu ir šilta. Verta atsinešti pagalvėlę, šiltas kojines. Tačiau svarbiausias yra jūsų nusiteikimas priimti naują patyrimą.
Daugiau apie garso terapiją ir gongus galite sužinoti svetainėje www.menasbuti.lt

Iki susitikimo Garse!


Psichologijos studijos „Menas būti" komanda

Taip pat žr.:

Straipsnis GYDOMOJI GARSO GALIA

Straipsnis KELIONĖ PO GONGO GAUBTU