HARA centras

Naujienos


2010 08 27 10:00 iki 2010 08 29 18:00

ASMENINĖS LAISVĖS MOKYMAI IV d.: Gyvenimas nuo dabarties momento (su Tarika Glubin)

Su Tarika Glubin (JAV)

Laisvės instituto programa, sukurta Lietuvai.

Šiais laikais galima pasakyti, jog į ego/save orientuotas požiūris sukuria didžiulę painiavą. Gobšumas, geidulys ir poreikis tuojau pat patirti pasitenkinimą sukėlė tokias globalines ligas kaip finansų krizė, žemės griovimas, neapykanta ir karas. Jeigu taip yra globaliu lygmeniu, kaip tada tai atrodo jūsų kasdieniame gyvenime?
Ar tokia ir yra visa ko prigimtis, ar mes esame pražiopsoję esmę? Ką reikštų pakeisti žiūrėjimo kampą ir nuo „Aš" pasisukti į „Būti"? Ar mūsų finansiniai reikalai bus geresni, ar mūsų santykiai bus harmoningesni, ar mes save labiau mylėsime?
Iš tiesų mes juk matome, kaip viskas dabar yra orientuota į tą „Aš". Kodėl gi nesurizikavus atsigręžti į „Būti"?

Šie eksperimentiniai mokymai yra penkių dalių, kiekviena specialiai sukurta taip, kad padėtų judėti iš nesąmoningos ego būsenos į Buvimo būseną.

Daugelis negali dalyvauti laisvės procese (FP), kuris vyksta Indijoje ir Vokietijoje, kadangi tam reikia gerų anglų kalbos žinių, didelių laiko ir finansinių išteklių. Šie mokymai - tai galimybė Lietuvoje pasisemti išminties, sukauptos visos terapinės mokyklos per daugiau nei 30 metų.

Tai vienas giliausių kada nors sukurtų terapinių procesų, reikalaujančių vidinės brandos ir motyvacijos, drąsos ir pasiryžimo, sąmoningumo ir suvokimo, kad patys esame savo gyvenimo šeimininkai ir niekas, išskyrus mus pačius, jo nepakeis. Tai yra maištas prieš viską, kas primesta, netikra, kas skaudina,  verčia užsiverti, slėptis pačiam nuo savęs, kas trukdo matyti ir priimti pasaulį tokį, koks jis yra. Tai ėjimas į pačią savo esmę - ten, kur esame tikri ir laisvi.

Mokymuose gali dalyvauti tie, kas buvo prieš tai tam tikrose grupėse ir turi tam tikrą pasiruošimą. Dalyvių skaičius yra ribotas. Mokymų metu Tarika didelę laio dalį dirba asmeniškai, dažnai tai būna panašu į asmeninį darbą su jumis grupėje.

Mokymai susideda iš penkių seminarų, išdėstytų per 2 metų laikotarpį.


IV dalis. Gyvenimas nuo dabarties momento (3 dienos)

Pasitelkę transesencinę techniką (būdas atrasti esmingesnį gyvenimą), mes giliau pažvelgsime koks veiksmas kyla iš Dabarties momento.
Išmoksime skirti savo asmeninę struktūrą (reakciją) ir dabarties laiką (veiksmą). Kiek daug įmanoma, kai išmokstame išeiti iš savo praeities!

 

2010 m. lapkričio 5-7 d.
V dalis. Gyvenimo įžiebimas (3 dienos)

 

Norintiems daugiau sužinoti, kas yra darbas su sąlygotumais, rekomenduojame perskaityti straipsnį Darbas su sąlygotumais arba ką daryti su siuvėjo „chalturščiko“ švarku?“

 

Informacija ir registracija:

tel. +370-685-12622,

el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)

 

Taip pat žr.:

www.free4being.com