HARA centras

Naujienos


2010 02 27 10:00 iki 2010 02 28 18:00

SAPNŲ SEMINARAS pagal P. Mandelio instituto (Vokietija) metodiką

„Sapnai - mūsų individualios realybės dalis. Nėra dviejų vienodų sapnų; nėra dviejų vienodų sapnuotojų. Ir nepriklausomai nuo to, tikime mes sapnais ar ne, jie yra. Ir jie stengiasi užmegzti su mumis ryšį, nes jie yra raktas visa ko, kas mumyse vyksta ir dėl ko mes nerimaujame. Sapnai nežino laiko apribojimų: čia nėra užmaršties. Net jei mes stengiamės, kaip beišmanydami išrūšiuoti ir sudėti į stalčiukus savo patirtį, sudėlioti savo gyvenimą ir sukontroliuoti jausmus - viskas yra stropiai saugoma mūsų pasąmonės saugyklose."
„Mes esame padalinti į tris dalis: sąmoningą, sapnuojančiąją ir giliai miegančią esybę. Šiuo momentu jūs esate sąmoningos būsenos. Jūs skaitote, jūs mąstote, jūs veikiate. Jūs suvokiate vieną trečiąją savęs. Ir jūs vis dar tebetikite, kad tas trečdalis iš tiesų lemia jūsų gyvenimą."
Iš Peterio Mandelio knygos DREAM YOURSELF FREE

 

Sapnuose žmonės nuo senų senovės ieškojo išminties, buvo tikima, kad per juos veikia dievai, šitaip atnešantys žinias, gydantys ir išpildantys norus. Nuostabu, kad šiuolaikinis mokslas patvirtina tai, ką žmonės visais laikais jautė intuityviai. Sapnuose iš tiesų slypi milžiniškas potencialas, sapnai - tai kūno ir proto jaunystės eliksyras. O geras nakties miegas suteikia jėgų visai kitai dienai. Mes dažnai neįvertiname tikrosios miego reikšmės ir tik tada, kai jis sutrinka, pamatome, kaip stipriai tai paveikia mūsų fizinę ir emocinę savijautą. Dar daugiau: sveikas miegas ir sapnai gali tapti keliu į geresnę sveikatą, sąmoningumą, gilesnį savęs supratimą ir pažinimą.
Šiame dviejų dienų seminare mes išbandysime ir išmoksime metodų, padėsiančių atrasti gilesnį kontaktą su savo sapnais, juos suprasti, interpretuoti. Nes tik tas, kuris sapnuoja, yra geriausias savojo sapno interpretuotojas. Naudodamiesi Mandelio instituto sukurtomis metodikomis bei specialiomis darbo su sapnais priemonėmis, mes atrasime, kaip sapnus panaudoti gydymui bei gilesniam sąmoningumui ir savęs supratimui pasiekti.

 

Kam skirtas seminaras?

* Turintiems miego sutrikimų.
* Visiems, kas domisi sapnais ir jų pažinimu - nereikalingas specialus pasiruošimas ar išsilavinimas.
* Patiriantiems stresą, įtampą, nerimą bei jų sukeltus fizinius negalavimus.
* Norintiems giliau pažinti save, atrasti sapnų simbolius, sąmoningai suvokti anksčiau nesuvoktus dalykus, užmegzti kontaktą su savo pasąmone.
* Norintiems pradėti gyventi naujai, ieškantiems sveikatos ir pusiausvyros.
* Dirbantiems su klientais, kurie turi nusiskundimų, arba kurie dėl savęs domisi sapnais ir gilesniu savęs pažinimu.

 

Dalyviai gaus licencijuota Mandelio instituto sertifikatą apie praeitus mokymus bei mokomąją medžiagą.

 

Seminaro kaina - 450 Lt (į kainą įeina ir spausdinta seminaro medžiaga)

 

Veda Arhato van Doesburg (Olandija)

 

Planuojantys su sapnais dirbti giliau, turės galimybę užsisakyti papildomas šiam darbui skirtas priemones - SAPNŲ DISKĄ bei EZOGETINĮ ŽOLELIŲ ALIEJŲ.