HARA centras

Naujienos


2012 05 17 10:00 iki 2012 05 20 18:00

Į ESMĘ PER GARSĄ su Pratibha de Stoppani (Italija)

Su Pratibha

VOICING® yra kvietimas iš naujo atrasti dainavimą kaip tiltą, jungiantį asmeninį lygmenį su Esmės lygmeniu - jūsų slapčiausia tiesa - bei pajusti tą neišmatuojamą transformacijos erdvę, kurią atveria balsas.

Giliai viduje beveik kiekvienas tai žino - dažnas žino, kaip gerai ir laisvai jautiesi, galėdamas dainuoti - bet dažniausiai mes bijome tai daryti. Tai rodo, kad esame kažką praradę, kažkas yra palaidota po krūva klaidingų įsitikinimų bei nuomonių, kaip turėtų skambėti mūsų dainavimas.

VOICING® ypač tinka terapeutams, gydytojams, medicinos ir socialiniams darbuotojams, vadybininkams, teisininkams, mokytojams, žiniasklaidos ir viešųjų ryšių atstovams, aktoriams, dainininkams, muzikantams. Iš esmės visiems, kas nori giliau pažinti save ir kas yra jautrus garso reiškiniui arba kas turi su tuo susijusių problemų.

VOICING® taip pat skirtas visiems, kas nori patyrinėti save ar iš naujo atverti kitokią aistrą gyventi.
VOICING® faktiškai moko reabilituoti gebėjimą atpažinti visos vidinės patirties vibracijos fenomeną bei išreikšti jį per balsą.

Tai pašalina psichologines kliūtis ir fizinius blokus, tai yra nuostabus gydymo šaltinis, praturtinantis išraiškos galimybes, o tuo pačiu ir bendravimą.

Tačiau svarbiausia, jog tai iš naujo atveria kelią į kiekvieno pačią giliausią tiesą - kiekvieno sielą, nes šis metodas pagrįstas supratimu ir patirtimi, kaip tam tikru būdu praktikuojamas dainavimas turi perdavimo ir transformacijos galią.
Koks netikėtas palengvėjimas yra atrasti, kad per kūrybinį veiksmą ima gyti ir mažėti baimės, emociniai ir fiziniai blokai, neigiami vertinimai, skausmai ir žaizdos! VOICING® atveria problemos sprendimą per šventimo ir kūrybingumo patyrimą!
Tai yra darbas, kuriame nė vienas nėra nederantis ar ne toks, niekas nėra atmetama, bet viskas yra tyrinėjama ir išreiškiama naudojant balsą.

VOICING® suaktyvuoja visus klausos pojūčių aspektus, atskleisdamas, kaip žmogaus sistemą veikia garso išraiška, ypač dainavimas, bei išorės garsų (muzikos, garso, triukšmų, žmonių balsų ir t.t) klausymasis.

Tai mokymas, kuris sudėliojo taškus ant „i" terapijos mokslo žiniose apie emocijas, kvėpavimą bei kūną ir nutiesė tiltą tarp psichologijos ir to, kas yra Esmė.

VOICING® padeda vėl iš naujo patirti gilų Buvimo jausmą, susigrąžinti savivertę bei orumą ir duoda išraiškos bei sąveikos su pasauliu priemonių - be varžymosi ar dvejonių, bet su tikrumu, autentiškumu, betarpiškumu ir atsakingumu sau, kuris atsiveria, kai esame sąlytyje su savo nuoširdžiu unikalumu.

 

 

www.voicing-institute.com

Registracija ir informacija:
tel. +370-685-12622,
el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)