HARA centras

Naujienos


2010 11 25 10:00 iki 2010 11 28 18:00

DEIMANTINIO KVĖPAVIMO SEMINARAS: širdies alchemija

Su Praful (Italija) ir Piyusha (Bulgarija)

Savosios saviraiškos troškimo tyrinėjimas per kvėpavimą, meną ir meditaciją.

Saviraiškos troškimas yra troškimas Būti: dalyvauti gyvenime, teigti gyvenimą ir visiškai, absoliučiai jį priimti.
Daugelis iš mūsų gyvena „pagal nutylėjimą" be džiaugsmo ir prasmės pojūčio, be įkvėpimo ir aistros. Mes dažnai jaučiamės esą tušti ir nebeprisimename to pagarbaus virpulio ir stebuklo jausmo, kurį kažkada patirdavome. Mes kvėpuojame tik tam, kad išliktume gyvi, leisdami gyvenimui slysti pro šalį, paneigdami savo poreikį Būti, savo energiją, savo kūrybinius impulsus.
Ši kelionė bus tyrinėjimas tos širdies alchemijos, kuri atsiveria mums, kai mums vėl tampa prieinamas mūsų natūralus kvėpavimo ritmas. Per galingą ir paslaptingą „transo energijos kvėpavimą" mes neriame giliai į širdies erdvę, kurioje atsiskleidžia mūsų prigimtinis spontaniškumas, džiaugsmas ir unikalumas. Kai taip nutinka, mums atsiveria visas spontaniško kūrybingumo pasaulis, kuris pasireiškia mūsų darbe, santykiuose ir apskritai visame mūsų pasaulio suvokime ir priėmime.
Mes naudosime kūną, kvėpavimą ir meną, kad giliai pasinertume į savosios širdies paslaptis ir sektume paskui savo autentiškos saviraiškos ilgesį.
Aiškumas, kuris ateis po kvėpavimo, ir mūsų meninės išraiškos kristalizacija leis mums giliau įžengti į meditaciją, taip padėdama mums atrasti savo viduje poilsio, tylos ir tikrojo grožio vietą.

 

Seminaras vyks Kaune, HARA centre (Jonavos g. 3, III a.).

Išankstinė registracija BŪTINA!

Informacija ir registracija:
tel. +370-685-12622,
el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)

 

Taip pat žr.:

www.praful.it

www.artsntherapy.com