HARA centras

Naujienos


2010 06 18 10:00 iki 2010 06 20 18:00

ŠVIESOS MEDICINA: spalvų punktūros mokymai, 1 d.

Mandelio instituto (Vokietija) spalvų punktūros mokymai.

 

 

EZOGETINĖ SPALVŲ PUNKTŪRA


Šviesa yra paslaptingiausias dalykas visatoje. Jos reikšmė mūsų kasdieniame gyvenime begalinė. Be šviesos nėra gyvybės. Be šviesos nėra ir spalvų. Istorija byloja, jog šviesa ir spalvos buvo naudojamos daugelyje medicinos sistemų. Egiptiečiai, graikai, romėnai, indai ir kinai išmanė gerąsias šviesos ir spalvų savybes. Kiekviena iš šių kultūrų turėjo savą „šviesos ir spalvų terapijos" metodą. Šiuolaikinis mokslas atrado , kad net kūno ląstelės bendrauja pasitelkdamos šviesą. Peteris Mandelis (Peter Mandel), Vokietijos mokslininkas, natūralaus gydymo ir akupunktūros specialistas, jau seniai yra sukūręs spalvų terapijos sistemą, kuri yra vadinama ezogetine spalvų punktūra. Jis suderino rytietišką akupunktūrą ir vakarietiškas žinias apie spalvas ir šviesą. Daugiau nei 40 metų jo patirties ir tyrimų rezultatas - „Ezogetinė holistinė medicina" (Esogetic

colorpuncture

 

Holistic Medicine). Svarbiausios jos dalys - ezogetinė spalvų punktūra (Esogetic Colorpuncture ) ir Kirliano fotografi ja (Kirlian Photography).


KIRLIANO FOTOGRAFIJA
Kirliano fotografi ją Peteris Mandelis kaip diagnostikos metodą taiko nuo 1973 m. Tam yra naudojama speciali kamera. Kirliano fotografija sukuria fotografinį kiekvieno akupunktūrinio meridiano elektros lauko vaizdą. Norint gauti tokią fotografiją, rankų ir kojų pirštai pridedami prie prietaiso, fiksuojančio jų skleidžiamą energiją ir paverčiančio ją fotografiniu vaizdu. Ištyrinėjęs m

ilijonus tokių fotografijų, Peteris Mandelis sukūrė išsamų topografinį žemėlapį, padedantį jas interpretuoti. Jis parodo, kur energijos tėkmėje esama trikdžių, ir nurodo, kokie organai ar kūno sistemos yra praradę pusiausvyrą. Kirliano fotografija ne tik parodo simptomus, bet ir atskleidžia, kur reikėtų ieškoti jų atsiradimo priežasčių.

Ezogetinė spalvų punktūra yra unikali gydymo sistema. Joje naudojami akupunktūros bei kiti taškai, kurie leidžia per meridianus ar energijos kanalus kūno ląstelėms perduoti šviesą, derinamą su spalvomis. Naudojant specialų kalibruotos šviesos instrumentą su keičiamais inertiško šveicariško stiklo antgaliais, spalvota šviesa yra švelniai ir neskausmingai fokusuojama

ant odos paviršiaus. Ezogetinė terapija - tai ezoterinis-energetinis gydymas, derinantis senovinę išmintį ir naujausių biofizikos tyrimų apie kūno funkcijas pasiekimus. Derinant tam tikrą spalvą ir tam tikrą tašką ar zoną su greitai judančia šviesa atsiranda galimybė atkurti natūralią kūno pusiausvyrą. Gydymas veikia tiek emocines nusiskundimo priežastis, tiek fizinius jo simptomus. Spalvų punktūra tiesiogine to žodžio prasme suteikia daugiau šviesos tikrosioms daugelio nusiskundimų priežastims, kurių dažnai nematome.

HARA centras suteikia išskirtinę galimybę susipažinti su unikalia Mandelio holistinės ezogetinės medicinos instituto (Vokietija) spalvų punktūros metodika.

Pirmoji dalis. Šviesos medicina, I d.

Antroji dalis. Šviesos medicina, II d.


„Šviesos medicina" moko gydyti dažniausiai pasitaikančius  kasdieninius fizinius ir emocinius sutrikimus, naudojama kosmetologiniais tikslais, atsipalaidavimui, meditacijai. Skirta dirbantiems su klientais taikyti praktikoje: dirbantiems su kūnu terapeutams, gydytojams, konsultantams, tradicinės medicinos specialistams. Šio metodo gali mokytis ir visi, anksčiau neturėję jokių tradicinės ar netradicinės medicinos praktikų, bet besidomintys ir norintys  taikyti šį metodą sau arba savo šeimai.

 

Supažindinama su ezogetinės medicinos/spalvų punktūros Peterio Mandelio sukurta metodika. Mokoma gydyti dažniausiai pasitaikančius kasdieninius sutrikimus.

 

I dalis.

Gydymo spalvų punktūra teorinė dalis. Šio lygio mokymus sudaro dvi dal

ys, jie organizuojami modulių principu.

 

1 modulis. Bazinis kursas

 

• Ezogetinės holistinės medicinos įvadas;

• Spalvų ryšio su akimis, ausimis ir oda aiškinimas;

• Pažintis su funkciniais ratais pagal dr. J. Gleditsh (funkciniai ra

tai yra organų kombinacijos, turinčios tam tikrą ryšį su kūno dalimis bei jų jungtis su mūsų jausmais ir emocijomis);

• Stuburo taškai skausmo gydymui;

• Miego sutrikimai, nerimas;

• Galvos skausmai, imuninės sistemos stimuliavimas;

• Kūno detoksikavimas;

• Daug kitų gydymo metodų.

Bazinis kursas yra būtinas norintiems tęsti mokymus ir pereiti prie kitų modulių.

 Mokymus veda Archato van Doesburg.

ATSILIEPIMAI APIE SPALVŲ PUNKTŪRĄ:

"...Mano pusseseres dukra Indrė (dabar jai 25 m.) odos problema apsuriazę turi nuo 13 metų. Odos pažeidimai pradžioj atsirado ant kojų, rankų alkūnių, paskui padengė vis didesnę kūno odos dalį, pasiekė galvą. Kauno homeopatai jai skyrė 2 mėnesių kepenų valymo ir griežtos dietos kursą. Žaizdos šiek tiek apmažėjo, bet visai nepradingo. Po kiek laiko liga vėl grįzo visu savo intensyvumu. Visus šiuos metus Indrė bandė nugalėti problemą vaistiniais tepalais. Bet ir jie ne kažin kiek padėjo. Šiek tiek sumažėję odos pažeidimai greitai vėl atsinaujindavo.
Indrei gydymą spalvų punktūra pradėjau daryti 2 savaites iki jai išvažiuojant gyventi į Angliją. Laiko turėjom nedaug, bet ir nelabai tikėjausi, kad tokią rimtą problemą šiuo metodu galima nugalėti. Odos gydymus keitė organų subalansavimui, atsipalaidavimui skirti gydymai, moterų mėgstama spalvų punktūros kaukė.
Štai jau mėnuo, kaip Indrė Anglijoje. Prieš 3 savaites, pasijungusi prie „Skype", Indrė man sušuko: „Teta Laima, mano oda sveika! Aš neatsimenu, kada tokią ją turėjau!" Nežinau, kuri iš mūsų jautėmės laimingesnes! Tikiu, kad abi! Suprantu, kad ligos atsinaujinimo grėsmė yra labai reali, o gydymo trukmė maža. Bet tai, kas įvyko - stebuklas, kuris neleidžia abejoti spalvų punktūros gydomojo poveikio efektyvumu!..."
Laima S., Vilnius
***
„...Mano jauniausiai dukrai dabar 10 metų. Kai buvo penkerių, labai išsigando dantų gydytojos. Išgąstis buvo toks didelis, kad vien paminėjus vizitą pas dantistę, dukrą apimdavo panika, ji apsipildavo ašaromis. Be ašarų nepraeidavo net paprasčiausias profilaktinis patikrinimas, nepadėjo jokios gudrybės. Taip tęsėsi penkerius metus.
Pirmiausia ką norėjau padaryti naudodama ezogetinę spalvų punktūrą, tai padėti savo mergaitei susitvarkyti su baimėmis. Taikiau antitrauminę terapiją, bei stimuliavau tris zonas: baimės, liūdesio ir džiaugsmo.
Šią terapiją buvau atlikusi vos kelis kartus kai dukrai iškrito dantuko plomba. Su nerimu laukiau apsilankymo pas dantistę. Prieš pat vizitą dar kartą pamasažavau ankščiau minėtas zonas ir patepiau ezogetiniu aliejumi.
Šį kartą viskas buvo kitaip. Pirmą kartą po penkerių metų apsiėjom be jaudulio ir ašarų. Gydytoja galėjo ramiai sutvarkyti dantuką, o mes su dukra labai džiaugėmės, kad spalvos taip nuostabiai veikia.
Nuo to laiko praėjo pusė metų. Mes dar kelis kartus lankėmės pas dantų gydytoją. Baimės priepuoliai nepasikartojo. Tikiuosi, kad jie pranyko visam laikui..."
Oksana J., Kaunas

 

Registracija ir informacija:

laima@infoklodai.lt, + 370 698 26969 (Laima);

aidas@hara.lt, tel.  +370685 12622 (Aidas).

 

Vietų skaičius ribotas!

Partneriai

 

 

 

 

 

Visų mokymų metu bus galimybė užsisakyti individualias Archato van Doesburg sesijas. Pirminės 1,5 val. sesijos kaina - 320 Lt su dviem Kirliano nuotraukomis, pakartotinės 1 val sesijos kaina - 200 Lt.

Taip pat žr.:

Šviesa yra gyvenimas: gydanti šviesos ir spalvos galia