HARA centras

Naujienos


2012 07 6 08:00 iki 2012 07 22 20:00

PRIMAL IR TANTRA GRAIKIJOJE: meditacinės atostogos

atostogos

2014 m. vasara AFROZ meditacijos centre, Lesbo saloje

AFROZ meditacijos centras įsikūręs Graikijoje, Lesbo saloje, nuostabaus grožio Eressos slėnyje. Apsuptas žalių Eressos giraičių ir stačių uolų bei žemų kalvelių, tik 2 km nuo Egėjo jūros paplūdimio, jis yra ideali vieta tiek meditacijoms, tiek atostogoms.
AFROZ centrpapludimyse daugybę metų buvo kuriama saugumo ir priėmimo aplinka tiems, kas nori atsipalaiduoti ir medituoti bei mėgautis nuostabia aplinkinės gamtos energija.
Kiekvieną vasarą AFROZ centras prima internacionalinę bendruomenę, kuri mėgaujasi Budos erdve po atviru dangumi didžiulio ąžuolo paunksmėje, akmenine meditacijų sale, baru, sodu, paplūdimiais. Meditacija ir draugų palaikymas žaismingai veda į susitikimą su vidine harmonija, šokiu ir šventimu, lengvumu ir kūrybingumu.
Ši vasaros programa - tai atostogų ir saviugdos proceso derinys, kurį jūs galite sukurti pagal savo pageidavimą.
Galima dalyvauti tik PIRMINIAME PROCESE (PRIMAL), o paskui mėgautis vasara saloje tiek, kiek tik jums to norisi, arba dalyvauti visoje PIRMINĖS TANTROS (PRIMAL TANTRA) programoje, o tuomet atostogauti. AFROZ meditacijos centras jums siūlo maitinimą tris kartus per dieną ir galimybę rinktis gyvenimą palapinėse, mediniuose nameliuose arba kambariuose.

Apgyvendinimas
Akmeniniame name
: už parą bendrame kambaryje - 40 eurų, atskirame - 60 eurų;
Mediniuose nameliuose: bendrame - 37 eurai, atskirame - 50 eurų;
Palapinėje - 32 eurai (su HARA centro nuolaida - 25 eurai).

GraikijaLiepos 3-10 d.

PIRMINIS PROCESAS (PRIMAL)

Su Premartha ir Svarup

Tai galingas procesas, leidžiantis išvalyti savo praeitį, atrandant tai, kas buvo susikaupę mumyse nuo pat gimimo momento. Šis metodas leidžia atskleisti visus sąlygotumų sluoksnius, kurie uždėjo mums kaukes ir sukaustė mus šarvais. Tačiau tuo pat metu tai ir pačių nuostabiausių vaikystės momentų atradimas - kada mes jautėmės esą savo tikrojoje esmėje, džiaugsme, pilnatvėje - ir jų integravimas, sugrąžinimas į mūsų kasdienį gyvenimą.
Kaina su HARA centro nuolaida - 456 eurai

Liepos 12-19 d. Graikija

TANTRA

Su Premartha ir Svarup

Tantra suteikia galimybę džiaugsmingai ir sąmoningai atrasti tą neišmatuojamą gyvenimo energijos šaltinį, kuris atsiveria, išsilaisvinus iš mūsų seksualumą gaubiančių sąlygotumų. Tai tyrinėjimas, kuris prasideda grįžimu į paauglystę, vėl susigrąžinant jausmingą ir drauge galingą to meto jėgą, tik jau kitaip, sąmoningai, o baigiamas tyrinėjimu, kaip seksualinė energija gali suteikti aistros gyventi ir drąsos žengti naujus žingsnius tiek patiems, tiek ir su kitais.
Kaina su HARA centro nuolaida - 456 eurai

PIRMINIS PROCESAS ir TANTRA papildo vienas kitą. Abu, vienas po kito, jie yra iš tiesų stiprus gyvenimo permainų ir transformacijos variklis.


Graikija

Daugiau informacijos apie AFROZ meditacijos centrą:
http://www.primaltantra.com

http://www.oshoafroz.com

http://www.lesvos.com/erressos.html

HARA centras kviečia registruotis norinčius keliauti į AFROZ meditacijos centrą. Konsultuojame, suteikiame visą būtiną informaciją, vykstantiems su mūsų rekomendacijomis taikomos specialios nuolaidos.


Daugiau informacijos:
Tel. +370 685 12622 (Aidas);
El. paštas - aidas@hara.lt

 


Atsiliepimai
Ši patirtis - tai pats nuostabiausias, magiškiausias, daugiausiai davęs vyksmas per pastaruosius 15 mano gyvenimo metų! Niekada nepamiršiu Tantros Lesbo saloje - ji pakeitė mano gyvenimą visiems laikams!
Jose Askenazi, Meksika
***
Dalyvavimas Pirminiame Tantros procese AFROZ centre leido man atsiduoti jausmingajai mano gyvenimo pusei! Mane sužavėjo šis gilus procesas ir jausmas, kad visa AFROZ centro bendruomenė ir visa nuostabi gamta palaiko mane tame kelyje.
Elena Shivani, Italija
***
Čia kiekviena mano kūno ląstelė suvokė, kad Transformacija yra ĮMANOMA, jeigu tu tikrai to nori! BET tai gali nutikti, jei tik MEILĖ palaiko šią erdvę. Svarup and Premartha parodė man transformacijos kelią per meilę ir priėmimą... Visada jausiu dėkingumą!!!
Zareen D. , Graikija