HARA centras

Naujienos


2010 09 17 10:00 iki 2010 09 18 18:00

MEILĖ GYDO: konsteliacijos apie vyrų ir moterų tarpusavio santykius

Šiame seminare mes turėsime progą patyrinėti ir suprasti šeimos santykių dinamiką bei tai, kad vyrų ir moterų tarpusavio santykių problemų priežastys dažniausiai slypi neišspręstuose kilmės šeimos santykių persipynimuose. Remiantis Berto Hellingerio išvystytu sisteminiu metodu, meilės šaltinį galima atrasti, kai visiškai pamatoma ir įsisąmoninama tai, kas blokuoja meilės tėkmę tarp vyro ir moters.
Vyriškumas traukia moteriškumą; moteriškumas traukia vyriškumą. Kai vyras ir moteris priima vienas kitą meilės akte, sukuriamas tarpusavio ryšys. Vyro vyriškumas ir moters moteriškumas atranda išsipildymą vaike. Kai meilė teka tarp vyro ir moters, meilė tekės ir į vaikus.
Jei meilė tarp poros yra sutrikdyta, meilė vaikams irgi bus sutrikdyta, pavyzdžiui, kai vaikai elgiasi kaip tėvai ar tėvai - kaip vaikai. Tokių sutrikimų šaknys dažniausiai yra kilmės šeimoje. Vyras ir moteris turi žinoti, kaip būti lygiaverčiais partneriais ir gerbti vienas kitą bei kaip būti vienodais tėvais savo vaikams.
Dabarties šeimai priklauso ir ankstesnieji partneriai. Jei ankstesnieji partneriai yra nepripažinti, kas besikeičiančiose dabarties šeimose nutinka dažnai, tai gali sukurti persipynimus, kuriuos vėliau turės nešti vaikai.
Šiame seminare pagrindinis dėmesys bus skiriamas tam, kaip:
• Sustiprinti natūralią meilės tėkmę tarp porų;
• Suteikti daugiau stiprybės vyrų vyriškumui ir moterų moteriškumui;
• Atrasti šeimoje teisingą vietą vyrams, moterims ir vaikams.

Seminaras bus ypač naudingas:

  • Poroms, turinčioms tarpusavio santykių problemų;
  • Žmonėms, kuriems sudėtinga užmegzti ir palaikyti ilgalaikius brandžius santykius;
  • Esantiems krizinėse tarpusavio santykių situacijose (neištikimybė, skyrybos, netektis ir pan.);
  • Jei nuolat kyla problemų bendraujant su vaikais arba tėvais;
  • Negalintiems susilaukti vaikų, turintiems seksualinių problemų;
  • Patiriantiems smurtą, neteisybę šeimoje;
  • Susiduriantiems su nuolat besikartojančiais praradimais (artimųjų, turto ir pan.);
  • Jei kuris nors šeimos narys turi rimtų psichologinių ar sveikatos problemų (depresija, autizmas, psichikos ar autoimuninės ligos, vėžys);
  • Jei planuojate kurti šeimą, laukiatės kūdikio ar planuojate jį turėti.

Šis seminaras - tai gilus ir asmeniškai patiriamas procesas, kuriame dirbama su dalyvių iškeltomis problemomis. Gali būti statoma jūsų pačių konsteliacija arba galite gauti asmeninių įžvalgų, dalyvaudami kitų žmonių konsteliacijose. Bus dirbama ir mažose grupelėse, kad kiekvienas turėtų galimybę išbandyti šį metodą savo asmeninėje situacijoje.

Kaip veikia konsteliacija?
Dalyvis, kurio konsteliacija statoma, papasakoja apie savo problemą. Iš grupės dalyvių išrenkami konsteliacijai priklausančių asmenų atstovai. Jie sustatomi taip, kad būtų vienokiame ar kitokiame tarpusavio santykyje. Taip jie tampa atviri žinojimo laukui ir leidžia mums išvysti jausmus ar judesius, kurių kitaip nesuvoktume. Pasitikint žinojimo lauku, įmanoma rasti gilias įžvalgas ir problemų sprendimus.

 

Seminarą veda Agyana Persson (Švedija)

Seminaras vyks Kaune, HARA centre (Jonavos g. 3, III a.). Pageidaujančius dalyvauti prašome registruotis iš anksto.

Kaina- 450 Lt.

 

Informacija ir registracija:
tel. +370-685-12622,
el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)