HARA centras

Naujienos


2010 10 22 10:00 iki 2010 10 24 18:00

SPALVŲ PUNKTŪRA: sielos-dvasios spalvos

Spalvų punktūros sistemoje mes dirbame su spektro spalvomis, kurios eina nuo raudonos link oranžinės, geltonos, žalios, turkio, mėlynos ir violetinės; dar jos vadinamos vaivorykštės spalvomis. Toliau turime Sielos Dvasios spalvas: šviesią turkio, šviesiai žalią, tamsiai raudoną ir rožinę, kurios susijusios su psichologine puse ir su bet kurio susirgimo ar skausmo pagrindu. Šios keturios spalvos, vadinamos sielos-dvasios spalvomis, visų pirma naudojamos ezogetinės medicinos „mentalinėse terapijose", kurios giliai veikia skirtingus sąmonės sluoksnius. Pavyzdžiui, daugeliui ezogetinių konfliktų sprendimų terapijų naudojamos sielos-dvasios spalvos.
Šis seminaras skirtas tiems, kas jau dalyvavo „Šviesos medicinos" mokymuose ir turi darbo su ezogetine medicina patirties.
Sielos-dvasios spalvos spalvų punktūros gydymo seansą kilsteli į aukštesnį lygmenį ir duoda žmogui galimybę patirti gilesnes įžvalgas bei giliau susijungti su savo paties gydančiąja energija.
Be to, šiame seminare bus galimybė labiau įsigilinti į ezogetinės medicinos principą, kalbantį apie Kūno, Sielos ir Dvasios sąsajas.
 

Seminarą veda Arhato van Doesburg (Olandija)

Seminaras vyks HARA centre, Kaune (Jonavos g. 3, III a.).

Seminare gali dalyvauti visi norintys. Būtina registruotis iš anksto!

Informacija ir registracija:
tel. +370-685-12622,
el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)