HARA centras

Naujienos


2010 09 22 18:00 iki 21:00

FRAKTALINIS PIEŠIMO METODAS (FPM)

Su Laima Barbora


PROGRAMA
Fraktalai - kas tai?
Fraktalų piešimo technologija.
Iššifravimo technologija: ką pasakoja linijos, gardelės, spalvos?
Fraktalų panaudojimas: individuali diagnostika, korekcija, problemų sprendimas fraktalų pagalba.
Kūrybiniai, meditaciniai, santykių/savybių, norų/pinigų fraktalai ir jų piešimo technologija.
Kompensacijos mechanizmas.


Pagrindinis Fraktalinio piešimo metodo mechanizmas yra mūsų gebėjimas priimti spalvas, o esmę sudaro tiesioginis ryšys tarp žmogaus rankos motorikos ir jo psichoemocinės bei psichofizinės būsenų. FPM grindžiamas tiek žmogaus, tiek jo kūrybinio aktyvumo priėmimo racionaliuoju ir intuityviuoju pradais, kurie padeda labai tiksliai diagnozuoti ir sudaro išsamų charakterio ypatybių ir kokybių vaizdą.
FPM naudojamas paprastas piešinys. Tačiau paprastu jis atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Iš tikrųjų, šis piešinys unikalus ir nepakartojamas kaip ir pats autorius. Šiame piešinyje kiekviena linija, gardelė, spalva suteikia be galo daug informacijos apie žmogaus charakterio savybes, emocinę būklę, sveikatą, papasakoja apie vaikystę ar leidžia perskaityti ateities projekcijas.
Naudodamas FPM žmogus gauna galimybę patirti visiškai naujus pojūčius, didina pasikeitimo tarp sąmonės ir pasąmonės apimtis, o tai skatina vystyti žmogaus kūrybines galias, nepanaudoto potencialo atskleidimą, dvasinio lygmens augimą. Kūrybinio potencialo atskleidimas yra metodo esmė, kuri inspiruoja žmogaus saviraišką ir savirealizaciją.

Mokymai vyks HARA centre, Jonavos g. 3 (III aukštas), Kaunas

Mokymo kaina - 50 Lt.

 

LAIMA BARBORA
Piešia ir moko piešti fraktalus, yra fraktalų piešimo metodikos autorės T.Polujachtovos sertifikuota mokinė, praktikuoja meditaciją pagal Brandon Bays metodiką „Kelionė", ezogetinę spalvų punktūrą, šokio ir judesio terapiją.

 

Informacija:
laima@infoklodai.lt; tel.: 8-698-26969, www.fraktalai.lt

 

Norintys galės įsigyti T.Polujachtovos ir A.Komovo spausdintą knygos versiją lietuvių kalba „Fraktalinės išminties šaltinis. Naujas žvilgsnis į mūsų galimybes". Kaina 35 Lt. Būtinas išankstinis užsakymas. Mokymo priemonėmis bus pasirūpinta.