HARA centras

Naujienos


2011 09 8 10:00 iki 2011 09 11 18:00

PIRMOSIOS ČAKROS ALCHEMIJA: nuo baimės link meilės (I dalis)

Su Ma Prem Sugando (Vokietija)

Leisdamiesi į savo vidinio pasaulio tyrinėjimo kelionę, mes neišvengiamai susiduriame su pačiu svarbiausiu, pagrindiniu sunkumu – baime. Baimė yra tokia nematoma, bet tokia galinga, sugebėdama atimti iš mūsų galimybę atsipalaiduoti, atimdama gyvenimo džiaugsmą. Ką daryti, kai kyla baimė? Pabėgti, slėptis nuo pavojaus, laukti, kol baimė savaime išnyks? Ar sąmoningai eiti kitapus ribų, kurias kuria baimė?

Šis seminaras suteikia galimybę mylinčioje ir palaikančioje aplinkoje susitikti su trimis pagrindinėmis mūsų baimėmis: baime prarasti kontrolę, mirties baime ir savo seksualinės energijos baime. Kiekviena baimė leis mums patyrinėti savo apribojimus, kuriuos nešiojamės nuo vaikystės kaip vienokių ar kitokių aplinkybių įspaudą. Tai leis mums žengti kitapus jų.

Leidus sau sąmoningai išeiti iš tų vidinių „lentynėlių“ ir paleidus savo norą kontroliuoti, daugelis sustabarėjusių apribojimų atkris savaime. Viduje atsiras daugiau erdvės spontaniškumui, kūrybingumui, meilei ir juokui.

Mirties baimė atsiskleis visiškai kitu aspektu: Mirtį suvokiant kaip gyvenimo viršukalnę, šventimą. Mūsų santykis su Mirtimi yra mūsų santykio su Gyvenimu atspindys. Gyvenimas ir mirtis nėra atskirti, mirtis gali būti suvokiama greičiau kaip nauja pradžia nei kaip pabaiga.

Seksualinės energijos baimė iš tikrųjų rodo faktą, jog mes bijome prarasti kontrolę. Orgazmas pasiekiamas ne per kažko darymą, bet per paleidimą. Mes tyrinėsime, kas neleidžia mums mėgautis mūsų seksualine energija ir gilia jungtimi su savimi, kurią ji atneša į mūsų gyvenimą.

Seksualinė energija yra liepsna, nušviečianti mūsų kūną. Ji yra kuras, degantis mūsų čakrose, mūsų energetiniuose centruose, pasireikšdama kaip seksas, jausmingumas, ekstazė ar meilė – ta pati energija skirtingomis formomis, besitransformuojanti į skirtingas kokybes.
Paskutiniojoje šio seminaro dalyje mes leisime savo seksualinei energijai įžiebti tantrinę liepsną mūsų viduje ir visiems drauge pasinerti į gyvenimo šventimą.

Procesą sudaro dvi dalys: rugsėjo 8-11 d. – I dalis, lapkričio 17-20 d. – II dalis.

Informacija ir registracija:
tel. +370-685-12622,
el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)

Taip pat žr.:

Straipsnis Kodėl mes bijome orgazmo?