HARA centras

Naujienos


2011 11 17 10:00 iki 2011 11 20 18:00

PIRMOSIOS ČAKROS ALCHEMIJA: nuo baimės link meilės (Apie seksualumo prigimtį bei neteisingą jo supratimą) su Sugandho (Vokietija)

Su Ma Prem Sugando (Vokietija)

Seksualumas yra vienas stipriausių žmogaus poreikių.  Tai - pagrindinė biologinės gyvybės energija  ir varančioji jėga. Tačiau daug amžių seksualumas buvo ribojamas ir kontroliuojamas religinių bei socialinių normų.  Mes buvome mokomi, kad apie  seksualumą nedera  garsiai kalbėti ar jį išreikšti. Kai kuriems iš mūsų vaikystėje buvo įteigta, kad liesti savo genitalijas yra pavojinga ar nepadoru. Mes visi užaugome susipainioję tarp seksualinių poreikių bei troškimų ir ribojančių moralinių normų.

Saugioje šio seminaro aplinkoje mes pažvelgsime į neapibrėžtas baimes bei gėdą dėl seksualumo. Mes nutrauksime tylą ir tai padės mums suvokti, kad savo jausmų išsakymas bei viso,  ko mes bijome , ko mes norėtume, ką mes užgniaužiame, ar kas mus erzina išreiškimas gali tapti išsilaisvinimu ir įejimu i naują vidinę būseną. Seminaro aplinka suteiks mums  galimybę sugrįžti į žaismingumą ir tyrą santykį su savo seksualumu.

Mes daug dėmesio skirsime paauglystės laikotarpiui, nes tuo metu dauguma mūsų išgyveno pirmąsias seksualines patirtis arba tai  taip ir liko  nepatirta. Paauglystė - tai  laikas, susiformavęs   mūsų šiandienos supratimą apie seksualumą.

Ši grupė yra atvira visiems. Jus kviečiame ekspermentuoti, būti smalsiems, sužinoti daugiau apie save, suvokti, ką seksualumas reiškia būtent  jums. Kviečiame priartėti prie seksualinės ekspresijos, tuo pačiu metu neprarandant sveikų ribų.

Seksualinė energija yra liepsna, nušviečianti mūsų kūną. Ji yra kuras, degantis mūsų čakrose, mūsų energetiniuose centruose, pasireikšdama kaip seksas, jausmingumas, ekstazė ar meilė – ta pati energija skirtingomis formomis, besitransformuojanti į skirtingas kokybes.

Reikalinga  išankstinė registracija  tel. 8 685 12622 arba aidas@hara.lt
Mielai atsakysiu į visus su seminaru susijusius klausimas.  Aidas