HARA centras

Naujienos


2011 05 19 10:00 iki 2011 05 22 18:00

ŠEŠTOSIOS ČAKROS TRANSFORMACIJA: vidinio regėjimo ir intuicijos atvėrimas

Su Prem Sarovara (Anglija)

Šeštoji čakra geriausiai žinoma kaip trečioji akis. Jei dvi mūsų akys žiūri į išorinį pasaulį, tai trečioji akis mums leidžia pažvelgti į savo vidų. Šios čakros vystymas yra būtinas mūsų dvasiniam augimui. Trečioji akis – tai vartai į meditaciją, pro kuriuos mes galime žengti kitapus savo fizinių, emocinių ir mentalinių aspektų.

Stiprindami savo šeštąją čakrą, mes ugdome savo natūralius intuicinius gebėjimus, leidžiančius aiškiai matyti ir aiškiai jausti, išvengiant asmenybės ūkanų.

Kaip ir kitose čakrose, visų pirma energiją reikia išvalyti, pašalinti senus energetinius blokus, projekcijas, neteisingus psichinės energijos naudojimo šablonus. Projekcijos yra susijusios su išankstinėmis nuostatomis ir vidiniais vaizdiniais, esančiais mūsų pasąmonėje, kurie iškreipia mūsų gebėjimą aiškiai suvokti žmones. Čakrų žemėlapyje mes matome šeštąją čakrą kaip aukščiausią moteriškos energijos apraišką, kaip mūsų meilės kelio kulminaciją, todėl mes paliesime ir meilės temą. Mes turime suvokti savo romantiškas svajones, iliuzijas bei idealus apie autoritetus ir dvasines figūras. Šeštoji čakra susijusi su kančia, kylančia iš „majos“, iliuzijos.

Šeštoji čakra sanskrito kalba vadinama Ajana čakra (Gajana reiškia „tvarka, kontrolė“). Ši čakra funkcionuoja kaip koordinatorius ar viršininkas kitoms penkioms čakroms, esančioms žemiau jos. Kai tos penkios čakros yra transformuojamos, šeštajai tereikia būti koordinatore, užtikrinančia, kad viskas mumyse funkcionuoja gerai. Visgi kai šeštoji čakra pati turi savų „šiukšlių“, savų baimių, ji tampa panaši į perdėtai kontroliuojantį viršininką. Tai išryškina kitą transformacijos aspektą – vidinės savikontrolės klausimą.

Neteisingas psichinės energijos naudojimas blokuoja mūsų intuiciją, todėl visų pirma mums reikia šią čakrą išvalyti, o tuomet galima mokytis padėti kitiems žmonėms, naudojant jos galią energijos skaitymui, gilesniam savęs ir pasaulio pažinimui bei dvasinei raidai.

 

Kaina: 600 lt.

Informacija ir registracija:
tel. +370-685-12622,
el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)