HARA centras

Naujienos


2011 05 26 10:00 iki 2011 05 28 19:00

OŠO ZEN TARO KORTŲ INTUITYVAUS SKAITYMO MOKYMAI

Su Prem Sarovara (Anglija)

Ošo Zen Taro kortos šiuo metu vienos populiariausių pasaulyje.
Šios kortos vertinamos už prasmės gilumą ir už įspūdingą meniškumą. Taro kortos atėjo iš gilios senovės ir tai nuostabus įrankis siekiant sąmonės suvokimo. Taro kortos naudojamos kaip sielos veidrodis, kuris atspindi tai kas vyksta giliai sąmonėje. Taro kortos dažnai įkvepia arba iššaukia svarbias įžvalgas.
Šio mokymo tikslas – išmokyti suvokti Ošo Zen Taro kortas, gebėti šias kortas skaityti ir konsultuoti pasitelkiant jas kaip įrankį.
Taro kortos – vienas paprasčiausių metodų ir tuo pačiu tai labai tiesioginis metodas pasiekti širdį. Šios kortos gali tapti durimis į vidinį žmogaus pasaulį ir padėti žmonėms suprasti save giliau ir padaryti svarbius sprendimus jų gyvenime.
Šis kortų rinkinys remiasi Zen mokymu, nušvitusio meistro Ošo įžvalgomis, tai puikus įrankis, kuris gali gali nukreipti mus link aukštesnės tiesos, meditacijos ir sąmoningumo. Kiekviena korta turi savyje gyvenimo pamoką, kurią tenka išmokti. Ošo Zen Taro kortos turi tradicinių Taro kortų sistemą, bet šiose kortose panaudojama aukštesnės  inerpretacija didžiuosiuose, mažuosiuose arkanuose ir keturiuose elementuose.
Šios kortos siekia aukščiau nei gyvenimiško likimo nusakymas, ką dažniausiai daro tradicinės kortos. Šios kortos siekia paliesti jūsų sielos kelią šiame gyvenime.

Šiame mokyme jūs išmoksite praktiškai:


- Ošo Zen Taro kortų simbologiją
- Įvairius kortų išdėstymo būdus
- Didžiųjų arkanų gilesnę prasmę jūsų dvasinėje kelionėje
- Mažųjų arkanų prasmę kaip jūsų esybės keturių lygmenų atspindį
- Gilesnę prasmę kortose kaip jūsų vidinio potencialo atspindį
- Suvoksite sąsajas su tradicinėmis kortomis
- Sąsajas su Kaballa
- Kaip rastį ryšį su širdimi asmens, kuriam jūs darote kortų nuskaitymo sesiją
- Kaip komunikuoti su žmogumi
- Kaip pasinaudoti intuicija Jūsų gyvenime ir kaip padėti kitiems
- Patarimai, kurie bus vertingi konsultacijose

Mūsų vidinės kelionės palaikymui ir intuicijos palaikymui bus praktikuojamos kelios Ošo meditacijos.


Į šiuos mokymus atsineškite Ošo Zen Taro kortas. Šiems mokymams taip pat tiks Universalios Waite, Rider-Waite arba Thoth Alistair Crowley Taro kortų rinkiniai. Taip pat svarbu turėti plono audinio staltiesę, kurios splava turi būti tamsiai mėlyna arba violetinė.


Kaina: 550 Lt.Informacija ir registracija:
tel. +370-685-12622,
el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)