HARA centras

Naujienos


2020 03 5 10:00 iki 2020 03 11 17:15

PIRMINĖ TERAPIJA (Primal – Darbas su vaikystės sąlygotumais) su Premartha ir Svarup

Ši grupė — tai pasipriešinimo kelionė tam, kas yra netikra ir jums buvo primesta jėga. Kartu tai ir pozityvaus jūsų esminio aspekto, kurį kaip vaikas atsinešėte į šį gyvenimą, išgydymo kelionė.

Primal grupė — tai susitaikymas su savo praeitimi ir gyvenimo sutikimas naujomis akimis ir nauja širdimi.

Žingsnis po žingsnio mes grįšime laiku atgal ir tyrinėsime įgytus sąlygotumus, kuriuos gavome vaikystėje, kiekvienoje savo vystymosi stadijoje.

Šio tyrinėjimo metu gebėsite atpažinti, kokias kaukes nešiojote augdami ir kokias kompensacines schemas išsiugdėte tikėdamiesi, kad būsite pripažinti, priimti ir mylimi.

Sukursime erdvę ir suteiksime palaikymą, kad pajustumėte, ko jums iš tikrųjų tada reikėjo, kad galėtumėte išreikšti save kaip vaiką.

Kaip suaugęs žmogus, koks dabar jau esate, turėsite galimybę atrasti savyje stiprybės ir jėgos apginti ir išgydyti savo vidinį vaiką.

Kai įveiksite ir ištirpdysite negatyviąją savo praeities dalį, atrasite giliai glūdintį impulsą, kuris nulėmė jūsų norą gimti ir gyventi būtent šį gyvenimą.

Ir tada būsite pasirengę nusilenkti iš autentiško dėkingumo tikrosioms dovanoms, kurias gavote iš savo tėvų.

Tikrasis pokytis įmanomas tik tada, kai atgauname savo integralumo jausmą. Tada galime kitaip žiūrėti ir į save, ir į žmones iš praeities — su atjauta ir giliu žmogiškumo jausmu.

Mes tampame tikrai laisvi.

Kai vaikas jaučiasi matomas ir mylimas, į mūsų gyvenimus sugrįžta esminė jo gausa, natūralumas ir energija. Mes gyvename su nauju įkvėpimu.

Dalyvavimo kitoje emocinio atpalaidavimo ar kvėpavimo grupėje patirtis yra rekomenduotina.

Dalyvių vietų skaičius ribojamas, todėl rekomenduojama registruotis iš anksto.

Likus savaitei iki susitikimo, kiekvienas užsiregistravęs dalyvis gaus elektroninį laišką, kuriame bus pateikta detali informacija apie tai ką reiks turėti, atsivežti, dalyvaujant grupėje.

Premartha ir Svarup

 

Anand Premartha (Olandija) studijavo menus Amsterdame, baigė dvasinio terapeuto studijas RIMU (Oregonas, JAV).
Satyam Svarup (Italija) studijavo filosofiją bei astrologiją Romoje ir psichoterapiją pas R.D. Laing Londone, čia kelerius metus vadovavo vienai iš jo terapeutų bendruomenių.

Jie yra mylimieji, draugai ir partneriai. Dirba drauge nuo 1986 m. Drauge veda Naujos Pradžios (Fresh Beginnings) procesą Punoje (Indija), jų specializacija - pirminė terapija (Primal) ir Tantra. Iš jų meilės su darbo patirties jungties išaugo

DUKART GIMĘ, TRANSFORMACIJOS MOKYKLA, siūlanti pačias įvairiausias grupes, kursus bei mokymus. Drauge jie parašė knygą „Twice Born, Healing The Past-Creating A New Future" („Dukart gimę, praeities gydymas, naujos ateities kūrimas").

 

"Rekomenduoju, ypač tiems, kurie nori tikrų pokyčių, samoningesnio gyvenimo, švytinčių akių, atviresnės širdies, nuoširdesnių santykių. Išbandžiau, labai stipru, esu dėkinga sau ir iki šiol džiaugiuosi kiekviena ten praleista sekunde." Airida C.


Aido pokalbis su Premartha ir Svarup apie Pirminį procesą (Primal-Darbo su vaikystės sąlygotumais procesą)

Aidas: Tai labai gilus transformuojantis procesas, vykstantis savaitę visiško pasišventimo sau. Kam skirtas šis seminaras - Primal procesas?...(Toliau...)

 

Registracija ir informacija:
Mob. +37068512622 (Aidas)
el. paštas: aidas@hara.lt