HARA centras

Naujienos


2013 05 9 10:00 iki 2013 05 12 18:00

PRAEITŲ GYVENIMŲ IŠGYVENIMO TERAPIJOS SEMINARAS su Sarovara (Anglija)

Praeitų gyvenimų išgyvenimas – tai gilus transformuojantis procesas. Visų terapijų tikslas – įnešti mūsų sąmonės šviesą į mūsų pasąmonę, tam kad išgydyti mūsų psichologines žaizdas, kurios įtakoja mūsų dabartininį gyvenimą. Riba tarp sąmonės ir pasąmonės yra persipinusi su mūsų normaliais prisiminimais. Dažnai mes galime atgaminti prisiminimą ties keturių metų riba, tai laikas, kai mūsų identitetas jau suformuotas. Vaikystę liečiančios terapijos padeda mums atgaminti prisiminimus esančius giliau: gimimą, buvimą gimdoje ir mūsų pradėjimo metu.. Vaikystės traumų suvokimas padeda mums išspręsti daugelį mūsų problemų. Bet jei yra įkyriai besikartojančios problemos, kurios nepaisant mūsų  stipriausių  pastangų išlieka, greičiausisi jos turi šaknines priežastis mūsų praeituose gyvenimuose.

Vienas iš pagrindinių Ošo praeitų gyvenimų išgyvenimo terapijos tikslų - atsekti praeityje glūdinčią pirminę problemos priežastį. Kadangi mes tendencingai slopiname traumatiškus potyrius, pasąmonė sukuria sluoksnius, kad užslopinti pažeistas vietas. Gijimas gali įvykti tik atidengiant užslopintus prisiminimus ir sąmoningai išgyvenat šiuos prisiminimus. Ošo požiūriu praeitų gyvenimų terapija yra unikali ir joje svarbus komponentas yra proto atpalaidavimas, šis požiūris yra pagrįstas senovės metodu Prati-Prasav – tai nuoseklus ego strukturos  atrišimas, atsukimas atgal ir panaikinimas, kurios buvimas gali būti karmos priežastimi.

Ošo praeitų gyvenimų išgyvenimo terapija suteikia platesnę perspektyvą ir supratimą kas yra karma, ir kas yra gyvenino ir mirties ratas - samsara. Išgyvenus kelis praeitus gyvenimus ir pažvelgus į juos iš erdvės, kuri vadinasi “gyvenimas tarp gyvenimų”, mes galime matyti karmą, kurią mes nešame iš praeities, ko mums reikia ir kaip užbaigti mūsų gyvenimo misiją bei esamas gyvenimo pamokas.

Ši platesnė vizija gali išpėsti mūsų matymą ir mūsų praeitą buvimą, kuriame mes buvome ir vyru ir moterimi, turtingi ir vargšai, galingi ir bejėgiai, žiaurūs ir pilni atjautos, materialistiški ir labai dvasingi. Atradimas, ką mes esame išgyvenę skirtingais laikais ir skirtingose vietose, kaip mes skirtingai elgiamės, suteikia mums globalų žmonijos suvokimą ir suteikia mūsų sielai augimą į didesnę meilę ir didesnę sąmonę. Praeitų gyvenimų išgyvenimas – tai iš esmės gilus meditacijos metodas.

Ši kelionė į praeitus gyvenimus pradedama keturių dienų savęs tyrinėjimo seminaru.Tokiu būdu atveriamos durys į mūsų praeityje patirtas mirtis ir gyvenimus. Šis metodas suteikia galimybę patirti praeitus gyvenimus už mūsų fantazijų ar vaizduotės ribų.

Šiame metode naudojama:

  • “Prati-prasav” - laiko atsukimas atgal ir pirminės priežasties atsekimas;
  • Ošo praeito gyvenimo hipnozė;
  • Ošo meditacijos: Gibberish ir Devavani;
  • Kūno atmintis;
  • Kvėpavimo terapija;
  • Išgyvenimo vėl technikos;
  • Kiti vidiniai sensoriniai būdai pasiekti pasąmonę.


"Žmogus, kuris keliauja atgal, paleidžia praeitį. Tokiu būdu praeitis daugiau nebefunkcionuoja, praeitis daugiau nebelaiko žmogaus spąstuose ir praeitis užbaigta. Praeitis nebeturi daugiau vietos žmogaus esybėje. Ir kai praeitis neturi daugiau vietos esybėje, jo esybė yra labiau dabartyje, taip kaip niekad anksčiau negalėjo. Jūms reikia erdvės; tiek daug praeities yra jumyse – tai kaip šiukšlynas pripildytas mirusių daiktų. Tai neduoda erdvės dabarčiai įžengti." Ošo – ,,Joga: Alfa ir Omega"

Seminaras vyks Kaune, Hara centro patalpose gegužės 9 - 12 dienomis.


Dėl papildomos informacijos, dalyvavimo ir registracijos į seminarą prašome rašyti el.laišką adresu: aidas@hara.lt.


Praėjus šį seminarą galima eiti toliau ir dalyvauti Ošo praeitų gyvenimų išgyvenimo mokymuose, kurie vyks gegužės 21 - 26 d., 2013 metų ir tęsis 6 dienas.

Interviu su psichoterapeutu Aidu Giedraičiu apie hipnozę: Hipnozės „liftu“ – į praėjusius gyvenimus

 

Sarovara

Žymus meditacijų ir energijos terapijos mokytojas Prem Sarovara gimė Anglijoje (1960 metais).


Savo dvasines paieškas pradėjo dar paauglystėje, būdamas devyniolikos metų tapo Ošo mokiniu ir praleido daug laiko besimokydamas Ošo ašramuose  Indijoje, Anglijoje, Vokietijoje bei JAV. 1985 metais baigė išskirtines profesionalaus terapeuto studijas Tarptautiniame Ošo Meditacijos Universite (Oregonas, JAV) ir nuo tol intensyviai dirba su čakrų energijomis, veda Kvėpavimo, Regresijos ir Išgyvenimo vėl  Terapijos (grąžinimo į ankstyvosios jaunystės, vaikystės bei praeitų gyvenimų patyrimus) mokymus; yra sertifikuotas Aura-Soma Spalvų Terapijos (Aura-Soma Colour-Care-System®) mokytojas ir įgijęs profesionalaus konsteliacijų praktiko diplomą Oxfordo Kolegijoje (Dž.Britanija; dirbęs su šeimos konsteliacijų guru Bertu Hellingeriu).

Svarbu paminėti, kad Prem Sarovara yra įkūręs tarptautinį Ošo Energijos Transformacijos Institutą (OETI), kuriame kartu su šios srities specialistų komanda yra parengęs ir jau daugelį metų veda išskirtinius septynių gyvenimo energijos centrų (taip vadinamų čakrų) seminarų ciklus, kurie skirti kiekvienos iš septynių čakrų energijai atstatyti. Institute taip pat vykdomi parengiamieji Čakrų Energijos Mokytojų kursai, organizuojamos individualios sesijos. Ši veikla sparčiai plečiama ir jau įsitvirtinusi Honkonge, Kinijoje, Rusijoje, Ukrainoje bei Baltijos šalyse.

Hara centras (Lietuvoje) taip pat yra sertifikuotas ir pripažintas OETI Instituto partneris bei
organizatorius, pristatantis Lietuvoje šio Instituto vykdomus čakrų energijos atstatymo seminarus.

Daugiau informacijos apie OETI institutą, taip pat nuolat atnaujinamą mokymų tvarkaraštį rasite interneto svetainėje www.sarovara.com.