HARA centras

Naujienos


2012 11 15 10:00 iki 2012 11 18 18:00

MENAS BŪTI: LAIMINGU AR NELAIMINGU? NLP technikos ir meditacija su Madita Dickhut (Vokietija)

Jaustis laimingu šiandieną mums dažnai trukdo mintys apie praeitį: ką galėjome padaryti geriau, kiek daugiau galėjome pasiekti, kaip kitaip galėjome pasielgti sudėtingose situacijose. Esamu momentu tampa sunku džiaugtis ir vertinti tai, ką turime ir esame sukūrę, dažnai nematome mus supančios aplinkos, nes skubame tikslo link, kurį pasiekus, manome, kad sukursime rojų Žemėje. Tačiau, kai pasiekiame norimą rezultatą, pradedame ieškoti trūkumų, o ne džiaugiamės.

Mūsų mąstymo būdas daro įtaką mūsų savijautai, formuoja mūsų emocinę patirtį, išgyvenimus. Mūsų savijauta verčia mus elgtis tam tikru būdu, nulemia mūsų veiksmus ir atsaką į kasdienines gyvenimo situacijas.

NLP technikų pagalba praktiškai išbandysime ir įgysime galios daryti sau įtaką, keisti nuostatas į aplinką ir save. Tyrinėsime, kas mus daro nelaimingais, kursime nuosavą laimės suvokimą, ieškosime atsakymų, ko trokšta mūsų vidus, kas mus daro laimingais ir kas mums patiems yra laimė.

Seminaro metu naudosime protą, kaip transformacijos įrankį, svarstydami/tirdami nuostatas, įsitikinimus ir mintis, kurie mus verčia jaustis silpnais ir susigūžusiais. Skirtingų patirčių metu individualiais būdais kiekvienas atrasime savo galimybes, kurios skatina augimą, pasitenkinimą, džiaugsmą ir dėkingumą už tai, kas esame, kaip jaučiamės ir ką darome. Šios transformacijos rezultatas - didesnis sąmoningumas, geresnis santykis su savimi, mylimais žmonėmis ir bendradarbiais. Mažesnis streso lygis, nauji įgūdžiai, didesnis lankstumas, aiškesnis atviresnis kontaktas su aplinkiniais. O svarbiausia - tikslus žinojimas, ko norime ir gebėjimas tai pasirinkti.

Susikursime savo realybę, remdamiesi savo išmintimi! Mums padės meditacijų ir profesionalių NLP įgūdžių derinys, sukurtas, kad savo gyvenime užtikrintume sąmoningus pasirinkimus.

Seminaras skirtas kiekvienam, turinčiam ir neturinčiam ankstesnės meditacijųpatirties, besiilginčiam naujo ir gaivaus požiūrio į žmones, darbą bei gyvenimą.

Madita Dickhut, JAV „Society of NLP“ konsultantė ir trenerė.

Madita mokėsi bei sertifikavosi pas NLP kūrėjus ir pradininkus Richardą Bandlerį, Robertą Dilts ir Chrisą Hall. Studijavo Ericksonian hipnozę, DeHypnoterapiją yra meditacijų vadovė bei trenerė.

Daugiau nei 20 metų veda darbines sesijas bei mokymus daugelyje pasaulio šalių, įskaitant Osho meditacinį centrą Punoje, Indijoje. Šilta, besirūpinanti ir puikų humoro jausmą turinti mokytoja seminarų metų kuria jaukią, mokymuisi palankią aplinką. Kaip sako pati Madita, jos darbo pagrindą sudaro pagarba kiekvieno asmens vidiniams resursams, galimybei tobulėti, padėti sau. Dvasinė praktika jai yra svarbus aspektas, mokant ir praktikuojant NLP metodus. Darbo metu skiriamas dėmesys meilės fenomenui, sąmoningumui bei gebėjimui prisiimti atsakomybę. Ji naudoja NLP metodus tam, kad išmokytų žmones mąstyti neribojant save, bet palaikant, paremiant, atskleidžiant savo vidinio potencialo resursus. Maditos vedamų sesijų metu dalyviai tyrinėja asmeninę jėgą bei jos išraiškos būdus, kūną, emocijas, mintis, kaip kiekvieno individualius pagalbininkus, kurie didina gyvenimo kokybę, suteikdami džiaugsmą, harmoniją ir vidinę ramybę. Kartu su nušvitusiu meistru Osho ji sukūrė pasaulyje plačiai žinomą ir naudojamą “Kūno ir proto pusiausvyros” meditaciją.

 

 

Seminaras vyks Kaune, Hara centro patalpose lapkričio 15 - 18 dienomis.

Kaina: 700 lt.

Daugiau informacijos ir registracija: el. paštu: aidas@hara.lt arba tel. +37068512622        (Aidas)