HARA centras

Naujienos


2012 12 21 10:00 iki 21:00

2012 12 21: Diena šviesoje, meilėje ir meditacijoje

Gruodžio 21-oji Majų kalendoriuje minima kaip seno ciklo pabaiga ir naujojo ciklo pradžia. Ši diena - tarsi majų Naujųjų Metų šventė, kuri reiškia daug daugiau nei skaičius. Ji siekia gilius sąmoningumo lygmenis. Nors pasaulyje apie šią datą sklinda įvairių prieštaringų gandų, svarbiausia sąmoningai pasirinkti, kokiu keliu eisi: pokyčių baimės ar pokyčių priėmimo?

Žinia, kurią skleidžia Majų šamanai yra susijusi su mūsų pasirinkimu. Kaip mes pasitinkame ateitį: su baime, apatija, meile?

Štai keletas pasirinkimo variantų, kuriuos mes turime:

• Sensacingų kataklizmų laukimas (požiūris, paremtas baime ir destruktyvumu)

• "Man tai nerūpi" (požiūris, paremtas apatija)

• Buvimas aukščiausio sąmoningumo būsenoje (paremta gyvybingumu ir meile)

Hara centre, mes renkamės sąmoningumą, šviesą ir gyvybingumą. Tai darome, norėdami padėti savo, mūsų planetos bei visos žmonijos pozityvioms vibracijoms augti ir kurtis. Kitaip tariant, leidžiame sau priimti meilę ir ja dalintis.

Pagalvokime, kaip apokalipsinis įvykis (apokalipsė (graikiškai: "apsireiškimas") - sąvoka, reiškianti paslapties, nežinomos didžiajai žmonijos daliai, atskleidimą eroje, kurioje dominuoja melas ir nesupratingumas) galėtų padėti visiems mums įsisąmoninti, kad kiekviename iš mūsų yra įsikūnijusi šviesa? Kad ne tik tai žinotume teoriškai, bet tuo ir gyventume, akimirka iš akimirkos, per žodžius, mintis, veiksmus, bendravimą.

Gruodžio 21-ąją kviečiame Tave gyventi savo šviesoje kartu, medituojant, dalinantis, pasitikint ir švenčiant.

Mūsų programa:

  • 10.00.-11.00  Cakros garsų meditacija
  • 11.30 -13.30  Naujos eros ritualai: sinchronija su širdimi

Pietų pertrauka

  • 14.45 - 15.45  Nataraj meditacija
  • 16.00 - 17.00  Nadabrahma meditacija
  • 17.30 - 18.30  Juoko joga
  • 19.00 - 21-00  Šamaninis čakrų kilpų kvėpavimas

Ateik, atsipalaiduok, įkvėpk oro, leisk sau būti savo gyvybingume ir meilėje. Kiekviena pabaiga yra nauja pradžia. Mes kviečiame tave savo naująją pradžią kurti draugystėje, džiaugsme, sąmoningume ir meditacijoje!

 

"Visos meditacijos pastangos yra tam, kad pajustumėte maksimalios laisvės skonį. Taigi, nieko nebijok, nes nėra ko bijoti. Tai - tavo paties dangus, tavo paties tiesa, tavo paties originalumas. "
Osho


Kaina: Visa diena - 80lt, pusė dienos - 40lt

Daugiau info: 8685-12622 (Aidas), aidas@hara.lt