HARA centras

Naujienos


2022 08 12 10:00 iki 2022 08 21 17:00

TARPTAUTINIAI TRANSESSENCE MOKYMAI su Tarika Glubin (JAV)

Mokymuose naudojama Transessence technika padės suvokti ir pajusti, kuo “čia ir dabar” būsena skiriasi nuo asmenybės. Tai - savo vidinio pasaulio praplėtimas. Technika naudojama su tikslu nekeisti to, kas priklauso asmenybei, tačiau tapti sąmoningesniu vidinių konfliktų atžvilgiu, stebint, kada jie aktyvuojasi ir pradeda naudoti mūsų vidinę energiją. Mokysimės įžvelgti ir iškelti konfliktuojančias asmenybės dalis ir pajusti dabarties momentą, nes išmokus atsitapatinti nuo praeities, išties daug dalykų tampa įmanomais!

 

Šiame 10 dienų mokyme patirsime Transessence technikos galią, mokydamiesi naudoti šią techniką dirbdami porose. Seminaro dalyviai sužinos, kaip šią techniką naudoti savęs tobulinimui ir išlaisvinimui bei kaip ją panaudoti darbui su kitais.

 

Mokymų metu bus gvildenamos šios temos:

  • bendras Transessence technikos pristatymas;
  • atsitapatinimo funkcijos kasdieniame gyvenime panaudojimas;
  • kaip atpažinti skirtumą tarp asmenybės ir esamojo laiko (neutralios zonos) bei kaip sustiprinti ryšį su esamuoju laiku;
  • praktinis Transessence technikos pritaikymas klinikinėse sesijose;
  • rekomendacijos, kaip terapeutui dirbti iš neutralios vietos;
  • informacija, kuomet Transessence technika tinkama ir kaip ją naudoti su kitais terapijos būdais.

Šie mokymai yra skirti :

  • Specialistams, kurie  dirba psichologais, terapeutais, konsultantais, koučeriais ir nori papildyti savo naudojamų metodų sarašą, arba tiems, kurie nori keisti šiuo metu taikomą darbo su klientais techniką į naują.
  • Žmonėms, kurie ieško būdų asmeniniam augimui.

 

Mokymai vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Tarika Glubin (JAV) turi psichologijos magistro laipsnį bei daugiau nei 30 metų individualių konsultacijų bei darbo su grupėmis (Europoje, Indijoje, JAV) patirtį. Jos darbo sritys: pirminė (primal) terapija, ankstyvosios vaikystės sąlygotumų terapija, kūno psichoterapija, porų terapija.

Tarika sukurė transesencinę techniką (prasmingo gyvenimo raktą), kuri skatina disidentifikaciją nuo savo ego ir gyvenimą čia ir dabar.

 

Šie mokymai - ne terapeuto paruošimo seminaras, o supažindinimas su nauja darbo su savimi bei klientais technika: Transessence.

 

Seminaro metu bus nustatomos supervizijų datos.

Seminaro dalyvių skaičius ribojamas iki 16.

Daugiau informacijos ir registracija:

tel. +370-685-12622,

el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)