HARA centras

Naujienos


2013 01 12 10:00 iki 2013 01 15 17:00

ŠIRDIES BALSAI su Pratibha de Stoppani (Italija)

Kuomet esate dalyvavę asmeninio augimo seminaruose ir esate pradėję kelią į sąmoningumą ir vidinių blokų atpalaidavimą, Jūs jau turite pakankamai supratimo ir vidinės išminties panerti dar giliau ir atrasti, kokie mechanizmai Jūsų viduje neleidžia jums išsiaiškinti, kas Jūs esate.

Fundamentalus klausimas "Kas aš esu?" kelia priešpriešą tarp širdies ir proto, meilės ir mąstymo.

Šiame seminare mes gilinsimės iš kur kyla ši priešprieša, kaip į ją reaguoti ir kaip ilsėtis bei veikti iš savo širdies.

Mes atrasime begalinę Būties vertę ir grožį, sustiprinsime savo gebėjimą tai išlaikyti ir vadovautis kasdieniniame gyvenime.

Dainavimas bus vienas iš pagrindinių įrankių širdies integracijai.Mokysimės, kaip atsiverti per spontanišką dainavimą, tiesiogiai susijungiant su savo vidine realybe, atskleidžiant ir išreiškiant savo mylinčią prigimtį.

Spontaniškas dainavimas yra tiltas, jungiantis ego su vidine būtimi, kadangi dainavimas yra sielos kalba, kuri linkusi natūraliai Jus vesti į Jūsų vidinės tiesos būseną, kurios metu visiškai atsipalaiduojate dainoje.

Esminė dainos savybė yra priėmimas, kuris yra vienas pagrindinių meilės savybių. O meilė yra gyvenimo jėga, kuri sujungia egzistenciją.