HARA centras

Naujienos


2013 05 20 10:00 iki 17:00

PRAEITŲ GYVENIMŲ IŠGYVENIMO TERAPIJOS MOKYMAI su Sarovara (Anglija)

Ošo praeitų gyvenimų išgyvenimo terapijos mokymai suteikia dalyviui galimybę išmokti šio metodo ir įgyti reikalingus įgūdžius,  bei suteikti tokią sesiją draugams ir klientams. Šie įgūdžiai įgyjami per asmeninį potyrių gilinimą, išgyvenant savus praeitus gyvenimus. Ošo požiūris į praeitų gyvenimų išgyvenimą bus giliai išnagrinėtas ir patirtas.

Reikalavimai:

  • Dalyvavimui Ošo praeitų gyvenimų išgyvenimo  mokymuose yra tam tikri reikalavimai. Pageidautinta patirtis tokiuose mokymuose ir seminaruose: Vidinio vaiko gydymo, pirminės terapijos (primal), kvėpavimo, pulsacijų, darbo su salygotumais. Tai seminarai, kuriuose yra patirti transformuojantys gimimo potyriai.
  • Dalyvavimas tokiuose mokymuose ar seminaruose yra išskritinai rekomenduotinas.
  • Bei būtina būti sudalyvavus Praeitų gyvenimų išgyvenimo terapijos 4 dienų seminare.


Visi dalyviai gaus sertifikatus, patvirtinančius šio treiningo užbaigimą, tai suteikia galimybę suteikti ne-profesionalias individualias praeitų gyvenimų išgyvenimo sesijas. Taip pat Ošo praeitų gyvenimų išgyvenimo terapeutų sertifikatai yra pripažįstami Ošo išgyvenimo vėl terapijos institute, o tai suteikia galimybę tobulinti savo profesinius įgūdžius šiame institute.

Interviu su psichoterapeutu Aidu Giedraičiu apie hipnozę: Hipnozės „liftu“ – į praėjusius gyvenimus

 

Registracija ir informacija:
tel. +370-685-12622 (Aidas)
el. paštas: aidas@hara.lt