HARA centras

Naujienos


2016 03 9 10:30 iki 2016 03 10 18:00

ASMENINĖS ŠEIMOS KONSTELIACIJOS su Premartha ir Svarup

Konsteliacijos terminas yra kilęs iš astronomijos - taip yra vadinamas žvaigždynas, žvaigždžių telkinys. Norime mes to ar ne, kaip ir žvaigždės žvaigždyne, kiekvienas esame savo šeimos, giminės, tautos dalis, užimame joje tam tikrą vietą, atliekame tam tikrą vaidmenį ir esame veikiami tam tikrų dėsnių.

Apsvarstykite tai:  Kaip yra visatos dėsniai (pvz. Traukos galia), taip pat yra ir gairės, vadinamos meilės dėsniais, kurie veikia jūsų šeimoje ir giminėje. Jie daro įtaką Jūsų kasdienybei Jums nežinomais būdais, nes jie veikia pasąmonėje.

Šeimos konsteliacijos yra galingas metodas, kuris atskleidžia ir padeda išspręsti šeimos konfliktus, kurių šaknys glūdi kolektyvinėje šeimos ir giminės pasąmonėje.

Konsteliacija iškelia į dienos šviesą mūsų glaudžias sąsajas su šeima bei bendruomene ir veda į gilų patirtinį supratimą pirmapradės meilės, kuri glūdi kiekvieno protinio, psichosomatinio ar fizinio kentėjimo gelmėje. Kai ta meilė išlaisvinama iš nesąmoningų sąsajų, besitęsiančių per vieną, dvi ar net tris giminės kartas, ji tampa galinga gydančia jėga.

 

Kada tinka šeimos konsteliacija?

*Kai gyvenime nutinka kas nors labai reikšmingo.

*Esant nuolatiniams fiziniams simptomams (tokiems kaip nutukimas, anoreksija, astma, panikos priepuoliai, opos, kolitas, vėžys). Ši terapija papildo medicinos priemones, bet jų nepakeičia; visų pirma, be abejo, reikalinga medikų priežiūra ir gydymas.

*Esant nuolatiniams emociniams simptomams (tokiems kaip įniršis, depresija, izoliacijos ar nepriklausymo jausmas).

*Esant nuolatiniams elgesio simptomams (tokiems kai žalingi įpročiai, polinkis į nelaimingus atsitikimus, valgymo sutrikimai).

*Jei gyvenime egzistuoja šablonai, kurių atrodo neįmanoma pakeisti.

*Jei žmogus jaučiasi įklimpęs, prislėgtas gyvenimo ir nesugeba būti savimi.

*Jei nuolat reikalinga individuali terapija.

*Jei yra kas nors, kas mus baugina.

*Poromos, kurios ruošiasi bendram gyvenimui ar besilaukiančioms moterims prieš gimstant kūdikiui (prevencinė konsteliacija).

Jeigu norite artimiau susipažinti su šeimos konsteliacijų metodu ir praktiškai patirti kaip jis veikia, galite sudalyvauti kitų žmonių šeimos konsteliacijų procese (nemokama) arba užsisakyti savo asmeninę šeimos konsteliaciją.

Norint užsisakyti asmeninę konsteliaciją, būtina užsiregistruoti iš anksto. Kiekvienos iš jų trukmė apie 1,5-2val.

Galite dalyvauti vienoje, keliose arba visose.

Anand Premartha (Olandija) studijavo menus Amsterdame, baigė dvasinio terapeuto studijas RIMU (Oregonas, JAV).

Satyam Svarup (Italija) studijavo filosofiją bei astrologiją Romoje ir psichoterapiją pas R.D. Laing Londone, čia kelerius metus vadovavo vienai iš jo terapeutų bendruomenių.

Jie yra mylimieji, draugai ir partneriai. Dirba drauge nuo 1986 m. Drauge veda Naujos Pradžios (Fresh Beginnings) procesą Punoje (Indija), jų specializacija - pirminė terapija (Primal) ir Tantra. Iš jų meilės su darbo patirties jungties išaugo DUKART GIMĘ, TRANSFORMACIJOS MOKYKLA, siūlanti pačias įvairiausias grupes, kursus bei mokymus. Drauge jie parašė knygą „Twice Born, Healing The Past-Creating A New Future" („Dukart gimę, praeities gydymas, naujos ateities kūrimas").

 

 

 

Registracija ir informacija:
Mob. +37068512622 (Aidas)
el. paštas: aidas@hara.lt