HARA centras

Naujienos


2014 05 14 10:00 iki 2014 05 18 18:00

TANTRINĖ PULSACIJA su Aneesha Dillon (JAV)

Šis seminaras sukuria mylinčią, padedančią aplinką visiems dalyviams atrasti jautrumą iš naujo bei sukurti meditaciją intymiuose susitikiuose su kitu. Ši erdvė skirta atsiverti gilų pasitikėjimą kuriančiai meilei, kurią visi duodame ir gauname.

Tantrinė pulsacija yra žmogaus energijos eksperimentas ir mūsų kūno galimybių jausti ir mėgautis malonumu tyrinėjimas, naturaliai tekančiame gyvybingume ir vitališkume.

Naudosime neo-Reichian gilųjį kvėpavimą, judesį ir šokį, aktyvias kūno meditacijas ir energetinį darbą su čakromis, siekiant atlaisvinti kūno raumenų ,,šarvus“ ir atverti gilius atsipalaidavimo ir jautrumo sluoksnius.

Susijungdami su energijos tėkme, einančia per stuburą ir čakras, tyrinėsime naturalų bio-elektrinį vyriškumo ir moteriškumo energijų poliariškumą.

Tantrinės meditacijos, išvystytos pagal Ošo „Paslapčių knygą“, bus partnerių bendrų meditacijų pagrindas, naudojant kvėpavimą, akių kontaktą, prisilietimą, vidinius pojūčius ir pasidalinimą. Atsipalaiduodami, susitikdami ir ištirpdami kartu su partneriu, galime iš naujo atrasti naturalią palaimą, kuri yra meilės santykių pagrindas.

Seminare gali dalyvauti tiek žmonės, kurie ateina be partnerių, tiek poros.

Seminaras skirtas:

- tiems, kurie šiuo metu neturi partnerio, bet norėtų į savo gyvenimą pritraukti tinkamą partnerį.
- tiems, kurie yra partnerystėje ir nėra patenkinti jos kokybe.
- tiems, kurie yra harmoningoje partnerystėje ir norėtų suteikti jai kokybiškai naują lygį.

Kuomet energija pradeda laisvai ir natūraliai tekėti per visą kūną, dalyviai gali išgyventi milžinišką gyvybingumą, kartu su atsipalaidavimo ir pilnatvės jausmais.

Rezultatai yra ir staigūs bei apčiuopimi, ir ilgalaikiai. Jie gali atrodyti taip (bet ne tik):

• Gyvybingumo jausmas kūne, leidžiant šiam gyvybingumui pasireikšti spontaniškai;
• Seno emocinio bagažo naštos nuėmimas, vedantis į lengvumo jausmą;
• Laisvesnis ir daugiau malonumo suteikiantis seksualumas ir jautrumas;
• Daugiau meilės, džiaugsmo, pasitikėjimo ir juoko;
• Padidėję gebėjimai jausti ir išreikšti emocijas;
• Labiau atsipalaidavęs, lengvesnis kūnas.

 

Aneesha Dillon (JAV)

 

Aneesha Dillon sukūrė Ošo pulsaciją. Tai - unikalus neo Reichinio kvėpavimo ir meditacijos mišinys, kuris kilo suderinus vakarų ir rytų išmintį. Per paskutinius keturis dešimtmečius Aneesha pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimus, vesdama seminarus, mokymus ir individualias sesijas.
Ji visame pasaulyje paruošė šimtus žmonių, kurie atlieka šį darbą. Jos knyga "Tantric Pulsation: The journey of human energy from its animal roots to its spiritual flowering" yra išversta į įvairias kalbas.