HARA centras

Naujienos


2015 11 13 10:00 iki 2015 11 15 17:00

SIELOS ALCHEMIJA su Nishant Matthews (JAV)

Kai mes pripažįstame Sielą ir jaučiame ją kaip savo gyvenimo dalį, pasaulis tampa kitoks. Mes išsilaisviname iš fragmentacijos ir iš asmenybės kovų dėl išlikimo. Tada pasineriame į belaikį intelektą to, kas mes iš tikrųjų esame. Mes atvykstame į pasaulį, kuriame jaučiame ryšį su Siela esančia kituose žmonėse, su Siela esančia medžiuose, akmenyse ir vėjyje. Mes pradedame pažinti gilesnę savo dalį, kuri egzistuoja anapus laiko ir anapus įprastų “gera ir bloga, teisinga ir neteisinga, šviesu ir tamsu” ribų.

Mūsų Siela atveda mus į naują žemę tam, kad rastume gyvenimo prasmę bei jos kelrodžius. Gilioje Sieloje mes randame ramybę, poilsį ir tampame susijungę su Tiesa. Kuomet susipažįstame su savo Sielos savybėmis, kasdieniame gyvenime atrandame gilų atsipalaidavimo jausmą. Mes jaučiame ramybę būdami tuo, kas esame. Pamatome kelionės, kurioje dabar esame ir kurioje esame labai ilgą laiką, stebuklą. Nebelieka klausimų dėl buvimo geru ar blogu, nebėra kovos prieš savo paties prigimtį. Mes žinome, kad galime leisti Sielos judesiui įžengti į kasdienį gyvenimą. Ir šis judesys suteiks mums pasitenkinimo jausmą, kurio ieškome.

Sielos Alchemija - tai mūsų pojūčių, dėkingumo ir unikalios Sielos išraiškos susitikimas. Sielos Alchemija mokina mus, kaip būti dabartyje su vidiniu savimi, kad Siela skleistų meilę ir šviesą. Jūs išmoksite jausti savo Sielą dabarties akimirkoje ir pajusite jos meilės skonį. Jūs išmoksite išreikšti savo meilės kokybę ir įžeminti ją kūne.

Jūs taip pat suvoksite, kad esate kai ko didesnio dalis, o šis kai kas didesnis suteikia daugybę resursų, supratimo ir meilės vienas kitam.

Šie mokymai susideda iš atviros erdvės, dalijimosi, tyrinėjimo, mokymo ir šamaninių būgnų 
meditacijų.

Nishant Matthews, terapeutas, mokytojas, rašytojas

Nishant yra amerikiečių psichoterapeutas, kurio terapija paremta meditacine praktika. Terapijos įgūdžių jis mokėsi Niujorke, o vėliau gyveno Ošo komunoje Indijoje. Čia jis išmoko meditacijos meno ir pradėjo meditacinį sąmoningumą taikyti kaip terapijos pagrindą.

Jau daugiau kaip 40 metų Nishant veda seminarus, mokymus ir individualias sesijas. Jis moko buvimo su savimi ir aplinkiniais meno. Jo mokymai pilni įžvalgų, išminties ir humoro. Nishant dalijasi praktine informacija, kuri padeda efektyviai spręsti kasdienes problemas, su kuriomis susiduriame kiekvienas mūsų. Savo darbe  Nishant taiko daugybę metodų, padedančių suprasti kūną ir psichiką. Jo unikalus gebėjimas būti čia ir dabar atveria kanalą sveikiems ir prasmingiems santykiams.

Šiuo metu Nishant su žmona gyvena Stokholme. Jis veda mokymus ir seminarus daugelyje pasaulio šalių.Nishanto knyga „Draugas – surasti užuojautą sau“  išleista anglų, vokiečių, olandų ir švedų kalbomis.

Registracija ir informacija:
tel. +370-685-12622,
el. paštas: aidas@hara.lt (Aidas)