HARA centras

Naujienos


2016 03 8 17:30 iki 2016 03 10 19:00

ASTRO KONSTELIACIJOS su Svarup

Kiekviena planeta Jūsų gimimo žemėlapyje atstovauja skirtingą Jūsų energijos aspektą (pavyzdžiui, Jūsų vyrišką ar moterišką pusę, Jūsų pasąmonę, Jūsų bendravimo būdą, Jūsų mentalinį pajėgumą, Jūsų talentus darbinėje srityje ir t.t). Sąveika tarp šių planetų gali būti abipusiškai palaikanti arba kelianti iššūkių ir sudėtinga. Tiek vienu, tiek kitu atveju labai svarbu sukurti komunikacijos tėkmę tarp šių skirtingų dalių ir atrasti būdą, kaip gyventi savo optimaliu potencialu vidiniame ir išoriniame pasaulyje.

Šioje sesijoje Jūs pasirinksite atstovus, kurie užims skirtingų planetų Jūsų gimimo žemėlapyje vietą bei vietą planetų, kurios šiuo metu Jums daro įtaką. Tai leis Jūsų horoskopui šiuo atžvilgiu tapti trimačiu.

Kaip ir bet kokioje kitoje K, Jūs būsite nustebinti, kaip tiksliai žmonės suteiks balsą ir kūną kai kurioms atpažįstamoms Jūsų dalims.

Leisdami skirtingoms planetoms sąveikauti, Jūs:

  • Geriau suprasite, kur slypi Jūsų potencialas,

  • Suprasite, kaip sunkumai ir iššūkiai dažnai nukreipia į naujus kūrybingus būdus ir kryptis, padedančius išreikšti save gyvenime.

Galima dalyvauti užsisakant savo asmeninę sesiją telefonu. +370 685 12 622 (Aidas) arba būnant liudytojais/ atstovais kitų sesijose.