HARA centras

Naujienos


2018 10 8 10:00 iki 2018 10 12 18:00

GERĄ SAVIJAUTĄ ATKURIANTI 5d. PROGRAMA

Jei TU:

• jau kurį laiką jautiesi emociškai išsekęs, nieko nenori;
• esi perdegęs darbe ar santykiuose;
• nori atitrūkti ir pabūti atokiau nuo išorinio pasaulio;
• mielai sutiktum pailsėti ir atsistatyti; 

Apie Tau skirtą laiką

Tavęs laukia 5 dienų visapusiška, skirtingų sričių specialistų sukurta ir įgyvendinama programa. Jos pagrindą sudaro psichoterapijos, mitybos ir fizinio aktyvumo užsiėmimai. Vyks susitikimas-diskusija su dvasininku. 

Per 5 dienas tau bus skirti keli psichoterapijos seansai, įtampą nuimantys masažai, tempimo ir atpalaidavimo užsiėmimai, mankštos, dvasinės praktikos ir kt. 

Programos metu atliekamas asmenybės psichologinio tipo nustatymo testas padės sudaryti rekomendacijas, kaip nepervargti vėl ir tinkamai savimi pasirūpinti ateityje. Jas aptarsite kartu su gydytoju – psichoterapeutu. 

Vienas nuostabiausių dalykų – kiekvieną dieną skanausi subalansuotą, energiją grąžinantį maistą. Be to, visos stovyklos laikotarpiu, nuo ryto iki vakaro, kiekvieno dalyvio savijautai bus skiriamas individualus dėmesys.

Renginį organizuoja ir veda:


Gyd. psichoterapeutas Aidas Giedraitis – sertifikuotas Europos geštalto terapeutas, NLP ir Reiki meistras, daugiau nei 30 metų praktikuojantis rytietiškas meditacijas. 

Gyd. psichoterapeutė Gražina Sidorovienė – sertifikuota Europos humanistinės-egzistencinės krypties terapeutė, virš 20 metų dirbanti su asmenybių ugdymo ir auginimo programomis. 

Tėvas jėzuitas Antanas Saulaitis SJ- sielovadininkas, visuomenininkas ir misionierius, daug metų gyvenęs ir dirbęs su čiabuviais Brazilijoje.

Psichologas Giedrius Slaminskas, 2012 - 2016 m. mokęsis geštaltinės psichoterapijos institute “Dialogas”, toliau tęsia studijas Gestalt Associates Training Los Angeles GATLA (JAV) seminaruose. Savo privačioje praktikoje taiko kūno psichoterapijos ir EMDR metodus. 

Psichologė ir profesionali atlikėja Eglė Sirvydytė, kineziterapeutė Milda Navaslauskaitė ir kiti profesionalai. 

Investiciją į gerą savijautą – 740 Eur. Į šią kainą įeina: gerą savijautą atkurianti programa, apgyvendinimas ir maitinimas.

Susidomėjai ir nori dalyvauti?

Registruokis https://docs.google.com/forms/d/1R2bPQ3O0j6mSOKNf6yvxvFn1jIheNlM2JSmViE6H048/edit

Registracija vykdoma kol susirinks grupė bet ne vėliau kaip iki rugsėjo 28d.

Informaciją apie mokėjimą bei detalesnę programą pateiksime užsiregistravusiems. Su mumis galite susisiekti el. paštu pasirinkimas.buti@gmail.com arba tel. 868732726.