Naujienos
ASMENINĖS LAISVĖS MOKYMAI 2023-2024 su Tarika Glubin (JAV)
Pristatome jums Tarikos Glubin vedamų seminarų ciklą, kurių pagrindinė tema – asmeninė laisvė. Tai yra intensyvus tęstinis patyriminis procesas, skirtas tiems, kurie trokšta ir turi drąsos pažvelgti į save iš pagrindų. Seminarų ciklas orientuotas į laisvę būti savimi, džiaugtis, nesijaučiant kaltu, leisti sau išreikšti tai, ką iš tikrųjų jauti, klausytis savo, o ne kitų primestos nuomonės.
Atskirų seminarų metu, mes leisimės į kelionę, kurioje ieškosime atsakymų, kas verčia mus judėti į priekį, kas padeda pažvelgti į save be išankstinių nusistatymų, kokie savisaugos mechanizmai verčia mus dairytis į praeitį ir nustoti svajoti, kaip priimti save tokius, kokie esame. Suvokus savo galios, gėdos, nevertumo, nepilnavertiškumo ir perfekcionizmo priežastis, mes galėsime iš naujo atrasti save, tokius, kokie iš tikro esame čia ir dabar.
Visas ciklas yra tęstinis, tačiau kartu kiekviena grupė yra atskiras procesas. Kiekvienas gali pasirinkti, ar dalyvauti visame cikle, ar tik atskirose grupėse.
Asmeninės laisvės seminarų ciklas nėra dogma, bet savo tikrosios tiesos, savo tikrojo aš, atradimas, remiantas indvidualia patirtimi, įgyta viso proceso metu.
Seminarai, pateikiantys šį integruotą ir giliai perkeičiantį mokymą:
Vasario 17-19d. 2023
ŽENGIMAS Į MEILĖS SAU KELIĄ. (I dalis), 3 dienos
Į savo gyvenimą galime pritraukti tik tokius žmones, daiktus ir įvykius, kurie atitinka mūsų įsitikinimus apie mus pačius ir jų intensyvumą. Giliai įsišakniję nesąmoningi įsitikinimai visam gyvenimui apibrėžia tai, kas mes esame.
Asmeninės jėgos ir pasitikėjimo savimi palaikymas arba užspaudimas yra tiesiogiai susiję su mūsų esminiais įsitikinimais, o tai reiškia, kad mūsų gyvenimo kokybė yra tiesioginis mūsų įsitikinimų kokybės rezultatas. Tai dėl to mes mąstome ir elgiamės tam tikru būdu ir to pasekoje kuriame savo džiaugsmus arba skausmus.
Kiek mes nešiojamės savyje įsitikinimų, netikrų idėjų ir sąlygotumų, ribojančių ir apsprendžiančių mūsų gyvenimą, kurį patiriame? Ar mūsų gyvenimas – tai problema, kurią būtinai reikia išlaikyti, ar tik misterija, kurią reikia išgyventi?
Kai į šiuos įsitikinimus ar netikras idėjas apie save bei mus supantį pasaulį nukreipiame šviesą, užuojautą ir supratimą, mes sustiprėjame, pasijaučiame gebantys susikurti tokį gyvenimą, kokio iš tiesų norime. Ir dar daugiau, mes taip pat įgyjame pasitikėjimo savimi, kuris reikalingas, norint
išsivaduoti iš to, kas mums daugiau nebetarnauja ir susikurti labiau integruotą, visapusiškesnį ir užpildytą gyvenimą, kad galėtume juo džiaugtis.
Seminaro trukmė - 3dienos. Vyks Kaune.
Birželio 21-25d. 2023
Maištingoji dvasia - tai sielos ugnis, laisvės troškimas. (II dalis), 5 dienos
Tai bebaimiškumas būti savimi - jokių kompromisų nebuvimas. Šio seminaro metu susitikdami su giluminėmis įpročio teisti, baimių, problemų dėl jėgos, gėdos, bevertiškumo, nepilnavertiškumo, perfekcionizmo ir kitų žaizdų šaknimis, atversime naujus kelius bebaimiškumo link.
Pagrindinis dėmesys bus telkiamas į vidinį įpročio teisti mechanizmo supratimą – kaip jis atsiranda ir kaip patekti anapus jo, o po to mokysimės draugiškai nusiteikus susitikti su savo esminėmis vidinėmis žaizdomis. Šiandienos savo problemų šaknų pamatymas suteiks jums supratimą, kad jūs paprasčiausiai buvote sąlygoti ir, kad jūs nesate kalti, dėl to, kad turite žaizdų. Tai atvers galimybę giliau pažvelgti į pasąmonę, įtakos gijimo procesą ir skatins vientisumo pojūčio atsiradimą.
Ši seminaro dalis atvira visiems - tiek jau dalyvaujantiems mokymų procese, tiek norintiems prisijungti naujai.
Seminaro trukmė - 5 dienos. Vyks sodyboje Shanti resort Trakų rajone (www.shantiresort.lt).
Lapkričio 9-12d. 2023
Meilė ir laisvė (III dalis), 4 dienos
Vienas iš universaliausių visų laikų klausimų: kaip būti mylinčiam ir tuo pačiu metu išlikti laisvam?.
Nuo pat vaikystės, mums tėvai ir aplinka siunčia labai aiškią žinią „Aš tave mylėsiu, jeigu Tu...“ Taigi, mes labai aiškiai pradedame statyti save į rėmus, kad būtume mylimi. Tačiau mumyse yra labai daug energijos ir gyvybingumo, kuris gali netilpti į šiuos rėmus ir mums reikia išsiaiškinti, ką su tuo daryti, kaip mums išreikšti visa tai, kas netelpa rėmuose, kurie apibrėžia, kaip mes turime gyventi, kad būtume mylimi. Kas tuomet nutinka? Mes pradedame skilti tikrąja to žodžio prasme. Padaliname save: nusprendžiame, jog viena mūsų dalis yra ta, kurią rodysime aplinkiniam pasauliui, o kitą savo dalį tyliai pasiliksime sau pačiam. Tokiu būdu galime būti ir viena ir kita: ir mylimi, ir laisvi.
Sun