top of page

Apie mus

Mes, Aidas Giedraitis ir Amiya Claudia Bernal, esame Hara Studijos įkūrėjai. Pagrindinis variklis ir įkvėpimo šaltinis, kuris mus sujungė, bei yra Hara Studijos terapijos bei mokymų pagrindas, tai gilus meilės ir prabudimo, vykstančio giluminėje meditacijoje sujungimas su augimu, kuris kyla iš gilaus psichoterapinio darbo.

 

Gilios patirtys, kurias išgyvenome kaip individai, ir kaip pora, įkvėpė mus dalintis savo darbu. Ši įkvėpimo forma materializavosi kaip Hara Centras 2008 metais ir išaugo į Hara Studiją 2020 metais.

 

Hara Studija yra erdvė, sukurta visiems norintiems pažinti save ir transformuoti save geresnei gyvenimo kokybei (individualiai, kaip partneriams, kaip tėvams, darbe ir kitose gyvenimo srityse). Taip pat profesionalams, norintiems tobulinti savo darbą su klientais per įvairias terapines technikas. 

Hara Studijoje mes siūlome Integralios Psichoterapijos ir Meditacijos derinį per asmenines psichoterapijos sesijas. Taip pat platų spektrą psichoterapinių seminarų, dirbtuvių ir mokymų, vedamų tarptautinių, pasaulyje pripažintų mokytojų su dešimtmečių patirtimi ir profesionalumu savo srityse.

Mes integruojame prabudimo ir augimo koncepcijas (“Waking up“ ir “Growing up“).

Prabudimas (Waking up) – sąmonės ir mūsų esminių žmogiškų aspektų patyrimas, už jos asmenybės svyravimų ir ribotumų (kaip banga įsisąmonina, kad yra vandenynas, ir įgyja viso vandenyno savybes). Tai atveria mums dvasinio prabudimo kelią, gerbiant kiekvieno žmogaus individualų ritmą, be jokių dogmų ar išorinių taisyklių apibrėžiant kiekvieno asmeninę patirtį.

Kitą vertus, augimas (Growing up) yra brandumas, kuris kyla iš mūsų šešėlinių aspektų įsisąmoninimo, traumų, įvykusių skirtingų vystymosi etapuose, išgydymo bei išmokimo priimti naujus iššūkius gyvenime.

 

Rezultatas – padidėjęs sąmoningumas, kognityvinio kompleksiškumo išsivystymas ir vidinės laisvės jausmas, kuriuos realizuojame skirtingose kasdienio gyvenimo srityse. 

 

Mūsų požiūris jungia šiuolaikinę psichoterapiją su moksliniu požiūriu į psichiką, smegenų veiklą ir neuromokslų supratimą.

 

Pabrėžiame harmoningų tarpusavio santykių ir asmeninio augimo reikšmę, neaplenkdami neišspręstų ir nebrandžių aspektų, taip pat tapimo aktyviu bendruomenės ir visuomenės kūrėju reikšmę.

 

Iš mūsų perspektyvos, mes visi turime dvasinį poreikį patirti save kaip didesnę visumą, bei aktyvaus dalyvavimo ir augimo kaip bendruomenės nario poreikį. Ir šie poreikiai papildo vienas kitą.

 

Savo darbe apimame gilų supratimą apie visą žmogaus gyvenimo ciklą: vaikystę, paauglystę, suaugusio amžių, senatvę ir mirtį. Visa tai leidžia mums gyventi džiugesni, energingesnį ir patenkinamesnį gyvenimą. 

[Original size] Hara Studija 15 april 5.07.png

Mūsų istorija

Mūsų kelionė prasidėjo Indijoje 2002 metais, vietoje, kur mūsų keliai susitiko ir mūsų likimai susipynė. Aidas, nuo 14 metų amžiaus aistringai praktikavęs meditaciją, tuo metu Indijoje tęsė savo realybės ir meditacijos aspektų tyrinėjimus. Tuo tarpu Amiya ieškojo savęs ir troško radikaliai pakeisti bei sulėtinti savo, kaip tarptautinės kompanijos Meksikoje marketingo specialistės, gyvenimo tempą. Ji intensyviai ieškojo būdų, leidžiančių pilnatviškai mėgautis savo pačios gyvenimu.

 

Mūsų susitikimas Indijos meditacijos centre davė pradžią bendrai transformacijai.

Pirmiausia Indijoje, o vėliau Lietuvoje mes pasinėrėme į savo žmogiškumo gelmes, augindami mūsų santykius per porų terapiją, tantrą ir meditaciją. 

 

Ryškios Indijos spalvos, kasdieniniai savo vidinio pasaulio tyrinėjimai ir atradimai, džiugios meditacinės šventės bei ekstatiniai šokiai – visa tai prisidėjo prie mūsų bendros pažinimo ir augimo kelionės.

 

Grįžtant į Lietuvą ankstyvaisiais 2000-aisiais, pajautėme ryškų kontrastą. Šalis grūmėsi su sovietinės okupacijos padariniais, o fizinis ir emocinis kraštovaizdis buvo suvaržytas bei niūrus. Didžiulis noras atnešti į Lietuvą gyvybingas ir unikalias patirtis per terapines bei meditacijos praktikas iš Indijos ilgainiui peraugo į mūsų misiją.

 

Šiuo tikslu pradėjome kviesti visame pasaulyje žinomus mokytojus, kurie specializuojasi įvairiose srityse: nuo tantros, energijos skaitymo ir somatinių traumų gydymo iki deimantinio kvėpavimo, Reicho pulsacijos ir spalvinės punktūros terapijų.

 

Mūsų tyrinėjimai paskatino mus organizuoti, dalyvauti arba patiems vesti Emocinio darbo ir AUM proceso, Moterų seminarų, darbo su Esme (Essence Work) ir Praeitų gyvenimų išgyvenimo vėl, Terapinio Taro ir Mirties supratimo, Šeimos konsteliacijos, Primal – darbo su vaikystės sąlygotumais, Vidinio paauglio gydymo ir  darbo su Tarikos Transessence Technika mokymus.

 

Taip pat tyrinėjome transformuojančią gamtos galią dirbdami su gamtos ,,jėgos" vietomis, gilinomės į geštalto terapiją, traumomis pagrįstos psichoterapijos, klinikinį Keirsey temperamentų bei Aneagramų tipų taikymą, asmenybių psichopatologijos ir mirties supratimo studijas.

 

Visa tai susijungė mūsų sėkmingoje partnerystėje, atlaikiusioje darbo kartu, kasdienės rutinos ir laiko išbandymus. Švęsdami 20 gyvenimo santuokoje metų, mes toliau klestime, įveikdami naujus iššūkius, gyvename ir dirbame harmonijoje.

 

Šią nuostabią ir be galo praturtinančią kelionę kartu mes priimame kaip didžiulę gyvenimo dovaną. Tai įpareigoja mus dalintis savo patirtimi, žiniomis bei įžvalgomis, kad palydėtume kitus savęs pažinimo, prabudimo ir augimo kelyje.

Mūsų Mokytojai

bottom of page