top of page

Mūsų Mokymai

Vidinio pa gydymas.jpg

Dešimties individualių sesijų „Vidinio paauglio gydymas” proceso mokymai su Svarup Disegni (Italija)

 2024 birželio 19 - 2025 balandžio 6

Dešimties individualių sesijų „Vidinio paauglio gydymas” proceso mokymai yra visiškai naujas būdas darbui su sužeistumais bei didžiuliu energetiniu potencialu, kuris paauglystės metu kiekviename iš mūsų pažadina seksualumą ir tikrųjų siekių viziją. ​ Šiuose mokymuose jūs būsite vedamas bei išmoksite lydėti kitus 10-ties sesijų kelionėje. Atgaline tvarka pereisite per skirtingus paauglystės procesus, tyrinėdami seksualumo ir tikrųjų siekių vizijos aspektus.

zen transessence.jpg

Tarptautiniai Transessence Mokymai su Tarika Glubin (JAV)

 2024 liepos 10  - 2024 spalio 13

Mokymuose naudojama Transessence technika padės suvokti ir pajusti, kuo „čia ir dabar” būsena skiriasi nuo asmenybės. Tai – savo vidinio pasaulio praplėtimas. Technika naudojama su tikslu nekeisti to, kas priklauso asmenybei, tačiau tapti sąmoningesniu vidinių konfliktų atžvilgiu, stebint kada jie aktyvuojasi ir pradeda naudoti mūsų vidinę energiją. Mokysimės įžvelgti ir iškelti konfliktuojančias asmenybės dalis ir pajusti dabarties momentą, nes išmokus atsitapatinti nuo praeities, išties daug dalykų tampa įmanomais!

pexels-pixabay-45244_edited_edited.jpg

„Gyvenimo pabaigos priėmimas: mokymai apie mirimo procesą ir mirtį” su Aneesha Dillon (JAV)

 2024 lapkričio 6 - 2025 rugsėjo 7

Šie mokymai yra apie susidraugavimą su mirtimi ir pasirinkimą pripažinti mirtį natūralia mūsų gyvenimo kelio dalimi. Kiekviename modulyje turėsime daug galimybių – praktikų, grupinių procesų, meditacijų, skirtų atsiverti giliai mirties paslapčiai su smalsumu, pasitikėjimu ir atvira širdimi. Suminkštindami širdį, per šią visiškai žmogišką mirties ir mirimo patirtį, galime atidaryti duris savo žmogiškumui.

bottom of page